Microsoft’tan Türk Xbox Sahiplerine Kur Farkı Zammı!

Hatice Tan

17.05.2016 Haber, Oyun

Microsoft, aldığı yeni kararla Xbox Live Gold üyeliğine ciddi bir zam yaptı. Kur farklarını baz alarak yapılan zam, Türk kullanıcılarını oldukça kızdıracak. İşte yeni zamlı fiyat ve geçerli olacağı tarih, haber detayımızda…

xbox sahiplerine kur farkı

Kullanıcılarına ücretsiz oyun ve  Xbox Store’da büyük indirimler sunan üyelik sistemi Xbox Live Gold; çok oyunculu deneyim için büyük bir önem taşıyor.  Microsoft Türkiye ekibi, kur farkını dikkatlice değerlendirildiğini ve sunulan hizmetlerin, müşterilerin ihtiyaçlarının karşılayarak uzun süreli hizmet anlayışıyla devam edebilmesi adına fiyat ayarlaması yapılacağını açıkladı.

Türkiye’deki Yeni Xbox Live Gold Fiyatları Ne Kadar Olacak?

Kur dalgalanmalarının hesaplanmasıyla ortaya çıkan fiyatların 20 Haziran 2016 tarihinden itibaren; 12 aylık Xbox Live Gold abonelikleri 99,99 TL‘den 179 TL‘ye çıkacağı belirtilirken bu tarihten önceki otomatik yenileme ücretlerinin mevcut fiyat üzerinden yapılacağı belirtildi.

20 Haziran 2016 tarihinden sonra otomatik olarak yenilecek şekilde ayarlanan hesapların fiyatlandırması yeni tarife üzerinden yapılacağını belirtiliyor.

Microsoft’tan Türk Xbox Sahiplerine Kur Farkı Zammı! Hakkında Yapılmış Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?