Xiaomi, Uygun Fiyatlı Taşınabilir Hoparlörünü Tanıttı!

Hatice Tan

05.05.2016 Donanım, Haber

Uygun fiyatlı ürünleri ile kendinden söz ettirmeyi başaran Xiaomi; yeni ürünü olan taşınabilir Bluetooth hoparlörünün tanıtımını yaptı. Son derece uygun fiyata sahip olan ürünün detayları yazımızda…

xiaomi-mi-canon

Akıllı telefonlardaki fiyat / performans ürünleri ile başarılı sonuçlar yakalayan Çin’li Xiaomi, uygun fiyatlı ürünlerine devam ediyor. Taşınabilir hoparlör alanında JBL gibi güçlü ama az rakipleri olmasına rağmen uygun fiyatıyla rakiplerinin önüne geçeceğe benziyor. Mi Canon Bluetooth olarak isimlendirilen hoparlör 65 mm çapında, 41 mm yükselikte silindir bir tasarıma sahipken 125 gram ağırlığında.

Yüksek kalitede net müzik deneyimi sunmak isteyen Xiaomi, üzerine 1.000’den fazla işlenmiş delik tasarımında ve buna Bas geliştirme teknolojisi eşlik ediyor. CNC işlemi kullanılarak geliştirilmiş hoparlör 50-18.000 Hz frekans aralığına sahip ve 6W güç sunuyor.

Kolay taşınabilir tasarımıyla karşımıza çıkan hoparlör, neredeyse tüm cihazlarla da (akıllı telefonlar, dizüstü bilgisayarlar, iPod, tablet ve TV vb.) uyumlu. Güç düğmesi ile kolayca eşleştirme yapılıp, bağlantı sonlandırılabiliyor.  Yan tarafında bulunan konektör aracılığıyla şarj olan Xiaomi Mi Canon‘da 1.000 mAh büyüklüğünde bir pil yer alıyor. Rakiplerine kıyasla ortalama bir performans sunan hoparlör 5 saate kadar kesintisiz müzik dinlemenizi sağlıyor.

xiaomi-mi-canon-yeşil

16 dolarlık satış fiyatıyla şuan sadece Çin’de satışı yapılan Xiaomi Mi Canon‘un ilerleyen haftalarda Türkiye pazarına girmesi bekleniyor. Satış fiyatının ise 40-60 TL arasında olacağı tahmin ediliyor.

Xiaomi, Uygun Fiyatlı Taşınabilir Hoparlörünü Tanıttı! Hakkında Yapılmış Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?