Windows 10 İçin Dev Güncelleme Geliyor!

Hatice Tan

20.07.2016 Haber, Windows 10

Microsoft tarafından yaklaşık bir yıl önce kullanıma sunulan Windows 10 serisine ilk yıl dönümünde özel ve büyük bir güncelleme sunulacağı belirtildi.

Windows-10

350 milyonu aşkın kullanıcı kitlesine sahip Windows 10 işletim sistemine, yayınlanmasının birinci yılında büyük güncelleştirme geliyor. Bugüne kadar Microsoft tarafından geliştirilmiş en iyi işletim sistemi olarak değerlendiriliyor. Microsoft’un 2 Ağustos’ta yayınlamaya hazırlandığı güncellemede kapsamlı şekilde değişiklikler ve yeni özellikler yer alacağı belirtiliyor. Yıl dönümü güncellemesi olarak tanımlanan bu güncelleme tüm Windows 10 işletim sistemine sahip cihazlara yüklenebilecek.

Windows 10, Microsoft’un şimdiye kadar sunduğu tüm işletim sistemlerin çok daha hızlı bir şekilde büyüyen ve gelişen işletim sistemi olarak biliniyor. Windows 10’un ücretsiz olarak sunulmasıyla birlikte ciddi yüksek kullanıcı kitlesine ulaşan Microsoft ekibi, kendi içerisinde farklı bir serüvenin başlangıcını vermişti. Microsoft Edge gibi pek çok uygulama ve özellikleri sunarken, alt yapı olarak da güçlendirme çalışması yapılmıştı.

Terry Myerson’dan ilk açıklama geldi!

Microsoft ekibinin Windows ve Cihazlar Genel Müdür Yardımcısı Terry Myerson tarafından yapılan açıklamada; Windows 10’un piyasaya sunulmasının ardından Microsoft tarafından iyi bir vizyonun yaratıldığı ve bu vizyonun bir yıllık süre içerisinde oldukça başarılı bir şekilde yansıtıldığı ifade edildi.

Windows 10’na 2 Ağustos’ta gelecek güncellemenin neler içerdiği hakkında bilgi verilmezken, Terry Myerson kullanıcıların çok daha iyi bir sisteme sahip olacağını ifade ediyor. Güncelleme detayları, kullanıcılar tarafından merakla beklenirken, bizde gelişmelerin takipçisi olacağız. Takipte kalın 🙂

Windows 10 İçin Dev Güncelleme Geliyor! Hakkında Yapılmış Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?