Uyku Sorunu Çekenlere: The Rock

Merve Öziş

18.05.2016 Haber, Mobil

Dünyaca ünlü güreşçi Dwayne Johnson, Android ve iOS için son derece ilginç bir alarm uygulamasını duyurdu. The Rock adlı bu alarm uygulaması sayesinde uyku sorunu tarih oluyor ve sabah uyanamama durumu ortadan kalkıyor. İşte detaylar!

uyku_sorunu

WWE’nin ünlü güreşçisi Dwayne Johnson ringe ve beyaz perdede son derece ünlü bir isim haline geldi. Hızlı ve Öfkeli serisi sayesinde sinema kariyerinde büyük bir gelişme yaşayan Johnson, şimdi de mobil platformda kendini göstermeye başladı.

Android ve iOS için geliştirilmiş olan The Rock adındaki alarm uygulaması, oldukça sert yapısı ile Dwayne Johnson’un ellerinden çıktığını belli ediyor. The Rock’ı diğer tüm alarm uygulamalarından ayıran şey ise erteleme butonunun olmaması. Aslına bakacak olursak uygulamanın tek ilginç tarafı da bu değil. Dwayne Johnson, kişilerin gün içerisinde kendilerine hedef belirlemeleri ve bu hedefleri de gerçekleştirmenin motive edici bir tarafı olduğu ve motive olmuş kişilerin de sabahları çok daha dinç uyandığını savunuyor. Yani, The Rock alarm uygulaması sayesinde sadece uyku sorunu çözülmüyor, aynı zamanda insanlar bu uygulama sayesinde motive oluyor!

The Rock alarm uygulaması sayesinde gün içerisinde birçok alarm kurrabilir ve belirlemiş olduğunuz hedefleri gerçekleştirip kendinizi en iyi şekilde motive edebilirsiniz. Ayrıca bu uygulamadaki alarm sesleri de Dwayne Johnson tarafından seslendirilmiş durumda.

Uygulama dün akşam saatlerinde yayınlandı ve kullanıcılar uygulamayı denemek adına kısa bir süre edindi. Uygulamayı deneyen kullanıcıların birçoğu sabah gerçekten de daha dinç uyandığını söyledi. Ancak bu psikolojik mi yoksa gerçek mi elbette bilemiyoruz. Bakalım ilerleyen günlerde kullanıcı yorumları nasıl şekillenecek?

Uyku Sorunu Çekenlere: The Rock Hakkında Yapılmış Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?