İki Genç, Pokemon GO Oynarken Ülke Sınırından Çıktı

Oğuzhan Bayhan

26.07.2016 Haber, Oyun

Pokemon GO oyunuyla birlikte tüm dünyada enteresan ve komik olaylar yaşanmıştı. Bunlara bir yenisi daha iki gün önce eklendi. İki kafadar genç, Pokemon yakalamak isterken yanlışlıkla ABD sınırına geçti…

Pokemon GO

Mobil oyun alanına farklı bir bakış açısı getiren Pokemon GO, tüm dünya tarafından çok beğenildi. Farklı bir oyun deneyimi sunan Pokemon GO, beraberinde enteresan ve komik olayların yaşanmasına sebep oluyor. Geçtiğimiz günlerde oyun oynarken ceset bulanlardan, uçuruma düşenlere kadar bir çok haber çıkmıştı. Bunlardan en üzücüsü de; Pokemon avlamak için başkasının evine girip öldürülen insanlar oldu… Yaşanılan enteresan olaylara bir yenisi de Kanada yaşayan iki genç tarafından eklendi.

Sınır güvenliği tarafından yakalandılar

Kendilerini oyuna fazla kaptıran iki genç arkadaş, Kanada‘nın Alberta bölgesinden Montana sınırından ABD’ye giren gençler sınır güvenliği tarafından göz altına alındı. Yapılan sorgulamanın ardından suçsuz olduğu anlaşılan gençler, ailelerinin aranmasıyla birlikte serbest bırakıldı.

Sınırdan çıktıklarını bile fark etmeyecek derece bir bağımlılık yaratan Pokemon GO’da bakalım daha neler göreceğiz. Düşüncelerinizi yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

İki Genç, Pokemon GO Oynarken Ülke Sınırından Çıktı Hakkında Yapılmış Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?