Vine, Profiller İçin Watch (İzle) Butonunu Getirdi!

Mustafa Sefa Durmuş

25.04.2016 Vine

Video paylaşım platformu olan Vine, kullanıcılarının videolar arasında daha kolay geçiş yapabilmesi için İzle (Watch) butonunu kullanıma sundu.

Vine-Watch

Kullanıcılar, takip ettikleri profillerin videolarını izlemek için gereksiz zaman kaybederken bunu farkeden Vine; bu durumu kolaylaştırmak adına yeni butonuna kullanıma sundu. Kullanıcıların kullanımını kolaylaştıracak bu buton; Vine profilindeki Takip Et butonunun hemen yanında yer alıyor.

Profil sahibinin paylaştığı veya Re-vine ettiği videolar arasında kolay bir şekilde gezinip, izlemenize olanak sağlıyor. Tasarlanan yeni arayüzle, butona basıldıktan sonra otomatik olarak sonrakine geçiş yapabildiği gibi sağa sola kaydırmanız halinde de seri şekilde izleme yapabiliyorsunuz.

Vine İzle butonu sadece profillerde yer almıyor. Yeni özellik aynı zamanda Keşfet kısmındaki videolarda da kullanmak mümkün… Buna ek olarak Youtube’dan bildiğimiz Döngü özelliğini de getiren Vine, ilgili videonun üstüne basılı tutulması halinde aktif hale getiriyor.

Bu özellikler dışında kullanıcılar Keşfet kısmında varsayılan olarak kronolojik şekilde sıralanan videoların sıralamasını değiştirebiliyor. Geçtiğimiz aylarda duyurulan bu özellik, yeni İzle butonu ile çalışıyor. Sıralamayı değiştirmek için Gönderi kısmına tıklayıp En Yeni, En Eski ve Popüler seçeneklerinden birini seçmeniz gerekiyor.

Bu yenilikler ile kullanıcılar arasında etkileşimi artırmayı hedefleyen Vine, büyük kolaylıklarda sağlıyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar

Vine, Profiller İçin Watch (İzle) Butonunu Getirdi! Hakkında Yapılmış Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Bunlar Çok Okundu!