Omid DS8 Şarjlı Kablosuz Dikey Süpürge İncelemesi

Omid DS8, şarjlı dikey süpürgeler kategorisinde yükselmeye başlamış yeni bir markalardan birisidir. Markanın yeni olması sebebiyle hakkında kullanıcı deneyimleri fazla bulunmamakla beraber, teknik verileri üzerinden incelemesini yapacağız.  İlerleyen zamanlarda kullanıcı yorumları arttıkça bu konuyu güncelleyeceğiz.

Omid DS8 Şarjlı Dikey Süpürge Özellikleri

 • Çalışma Süresi: 70 DK
 • Pil Kapasitesi: 8x 2500 mAh Pil
 • Güç Değeri: 600W
 • Motor Hızı:  1000 RPM
 • Emiş Gücü (AirWatt): 145 AW
 • Güç Kademesi: 3 Kademeli Ayar
 • Hepa Filtre: VAR ( %99.97)
 • Islak/Kuru: VAR
 • Ses Seviyesi: 80 dB
 • Siklon Filtre: VAR
 • Su Haznesi: VAR
 • Şarj Olma Süresi: 4.5 Saat
 • Toz Kapasitesi: 0.5 Litre

Müşteri Yorumları Ne Diyor?

9 Mart tarihinde Hepsiburada’dan bu ürünü satın almış olan bir kullanıcı aşağıdaki yorumu paylaşmış. İlgili yorumda 1. kademede sesin yüksek olmadığını, aparatlarının iyi olduğunu ve yedek parçalarının da içinde olduğundan bahsetmiş. Bir de bizim de dikkatimizi çeken çalıştırmak için tetiğe basma sorunu bu üründe yok. Dyson’a ait modellerde tetikler yumuşak olduğu için pek etkilemiyor fakat bazı markalarda tetik sert olduğu için parmağınızı yorabilir. Ayrıca parmak sürekli tetikte olacağı için yatak, koltuk altına uzanmak gerektiğinde tetikten dolayı hareket kabiliyetini daraltabilir.

Ürün beklediğimden iyi çıktı, sesi ilk kademede yüksek değil, aparatları çok iyi, süpürme işi kolayca yapılıyor, mop başlığını denemedik henüz, yedek filtre yedek paspas içinden çıkıyor, kısa bir süpürme testi yaptım çıkan toza inanamadım, ürün ağır değil, şekil olarakta çok beğendik, yerli ürün olduğu için tercih ettim, sıkıntısız bir ürün eşimde çok beğendi. Diğer markalardaki gibi tetiğe basarak süpürmek zorunda değilsiniz, başka yabancı markalara yüksek yüksek paranızı kaptırmayın.

13 Mart tarihinde Trendyol üzerinden bu ürünü satın almış başka bir kullanıcının yorumu da olumlu yönde. Dikey süpürgelerde paspas özelliği pek rastlanan bir özellik olmadığı için müşteriler tarafından oldukça memnuniyetle karşılanıyor. Bu kullanıcı ürünün çekişinin az olduğuna vurgu yapmış fakat en yüksek modunda ise pilin hızlı bittiğinden bahsetmiş. Bu ürünlerin standart süpürgelere göre çekim güçlerinin zayıf olduğunu hatırlatmak gerekir. Satın alacağınız ürünün ihtiyacınızı ne kadar karşılayacağını bilmekte fayda var.

 

Öncelikle dikey şarjlı süpürge almak isteyenlere kesinlikle tavsiye edebileceğim bir ürün.Yapıldığı malzeme kaliteli. Çekiş gücü orta karar günlük temizlikte işinizi görür yüksek devirde kullanırsanız şarjı çok çabuk bitiyor. Orta devirde 2+1 evi temizler. paspas özelliğini çok beğendim, paspasının verdiği su miktarı ideal. Led ışığının sadece karanlıkta değil sürekli yanması artı özellik. Günlük temizlikte insanın eli ayağı oluyor. Diğer başlıkları da çok kullanışlı. Başlıklar Kesinlikle işinize yarar şekilde tasarlanmış. İnce uçlu başlık koltuk araları ve süpürgenin giremediği yerler için ideal. Fırça başlığı zahmetsizce toz almanızı sağlıyor. Makinenin hafif olması da artı özellik tek eksisi çekiş gücü bir tık daha iyi olabilirdi. Ben genel olarak memnun kaldım.
20 Mart tarihinde Trendyol’dan satın almış bir başka kullanıcı ise fazla detay vermeden “iyi değildi” diyerek ürünü iade etmiş.

Çok iyi değildi beğenmedim iade ettim maalesef

1 Mart tarihli başka bir yorumda ise “çekmekten çok üflüyor iade” yazılarak 1 puan verilmiş başka bir kullanıcı var. İki olumlu, iki olumsuz yanıt var. Olumlu yanıtların satıcılar tarafından da yazılabileceğini tahmin ederek ürün hakkında net bir şey söylemek pek doğru olmayacaktır.

çekmekten çok üflüyor iade

YouTube’da Videolu İnceleme Videosu Var Mı?

Bu ürün hakkında YouTube’a yüklenmiş herhangi bir inceleme videosu yok. Test videolarından herhangi bir sonuca çıkabilmek mümkün olmadığı için detaylı analiz yapamayacağız.

Omid DS8 Dikey Süpürge Alınır Mı?

Ürün hakkında detaylı bilgiler yer almadığı için bu verilere göre alınır veya alınmaz denemez. Ürünün fiyatını göz önüne aldığımızda bu fiyata alternatif ve bilindik markalar değerlendirmek mantıklı olabilir.

Siz bu ürün hakkında deneyim yaşadıysanız, yorumlar kısmından bizimle paylaşır mısınız?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.