Super Mario Severlere Yeni Müjde!

Redro Games tarafından geliştirilmiş olan Süper Bıyık adlı oyun Super Mario severler için hem yerli hem de yepyeni bir alternatif oldu.

super-biyik60

Şüphesiz ki birçoğumuzun çocukluğu Super Mario’yu oynayarak, prensesi kurtarmak için de her tehlikeyi atlatarak geçmişti. Hatta bu oyunun yeni versiyonları çıkmış ve akıllı cep telefonlarında da oynanmaya başlamıştı. Şimdi ise Redro Games tarafından geliştirilmiş olan Süper Bıyık isimli oyun, mobil platformda retro grafikleri ile birlikte Mario severlere farklı ve güzel bir deneyim vaad ediyor.

Müzikleri, görünümü ve karakteri ile büyük dikkat çekmiş olan Süper Bıyık, kullanıcıların en keyifli şekilde vakit geçirmesini sağlayacak. Oyunun konusu ise 2040 yılında yani gelecekte geçiyor. Elbette bugüne dek birçok oyunun bilim kurgu türünü görmüştük ve Mario’nun da bu versiyonunu görmek şüphesiz ki birçoğumuzu mutlu etti.

supermustache1-6ffg

Piksel ve 2d grafiklere sahip olan oyunun mekanı Urasnüs. Oyunun hedefi ise Urasnüs’e gönderilmiş olan ve zekasını kötü yönde kullanarak gezegeni sahiplenmiş olan robotu durdurmak. Haliyle oyunda prensesi kurtarmak gibi bir amaç olmayacak. Oyunun tamamı 15 bölümden oluşuyor ve yapım 3 faklı dünyada geçiyor. 15’ten fazla düşmanı da 2 farklı silah ile durdurmak gerekiyor. Şimdiye kadar 50.000 indirme almış olan Süper Bıyık şimdiden yüksek puanlaması ile dikkatleri çekmeyi başarıyor.

Super Mario oyununun yerli versiyonu olan bu mobil oyun elbette en çok da yerli bir yapım olması ile dikkat çekiyor. Hem bu nedenle hem de ücretsiz olması ile bu oyunun denenmesi tavsiye edilebilir. Şu anda Android ve iOS işletim sistemleri için kullanılabilir olan oyunu Super Mustache şeklinde aratarak akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize indirebilirsiniz. Super Mario’nun yeni versiyonu ile hem kendinize bir nostalji ortamı yaratabilir hem de bu modern oyun ile eğlencenin dibine vurabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.