Xiaomi Mi 6 Modelinin Çıkış Tarihi Açıklandı!

Uzun süredir beklenilen Xiaomi’nin yeni amiral gemisi Mi 6 hakkında yeni detaylar ve çıkış tarihi açıklandı. Xiaomi Mi 6 hakkındaki tüm detaylar!

Sunduğu fiyat – performans ürünleriyle yüksek satışlar yapmayı başaran ve tüketicilerin ilgi odağı olan Xiaomi, yeni amiral gemisi Mi 6 hakkındaki soruları yanıtladı. Uzun süredir beklenilen Mi 6’nın AnTuTu skoru da paylaşılan bilgiler arasında.

Xiaomi Mi 6 ve Mi 6 Plus ne zaman tanıtılacak?

Xiaomi tarafından açıklanan resmi  tarihe göre cihazların tanıtımları 19 Nisan’da yapılacak. Sızdırılan bilgilerin ardından oldukça iyi donanım özelliklerine sahip cihazlar, yine tüketicilerin beklentilerini karşılayacak gibi gözüküyor.

Xiaomi Mi 6 ve Mi 6 Plus fiyatları belli oldu

Donanım özellikleri göz önüne getirildiğinde oldukça iyi bir fiyata sahip olan cihazlarda Mi 6 modeli iki seçenek ile sunulacak. Mi 6 modelinde 4 GB ram, 3.200 mAh ve 64 GB depolama alanı bulunuyor. Bu model 318 dolar fiyat etiketine sahipken, aynı ram kapasitesinde 128 GB depolama alanı bulunan diğer seçeneği ise 376 Dolar’dan satışa sunulacak.

Mi 6 Plus ise Mi 6’ya göre oldukça dolu özelliklere sahip. Bu modelde 6 GB RAM, 64 GB dahili hafıza ve 4.500 mAh pil kapasitesi bulunuyor. Bu modelin satış rakamı 448 Dolar. Aynı RAM kapasitesinde ve 128 GB hafızaya sahip diğer model ise 535 Dolar’dan satışa sunulacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.