Samsung İkinci El Cihaz Pazarlayacak!

Teknoloji devi Samsung, resmi olarak ikinci el cihaz pazarlamaya başlıyor. Az kullanılmış Samsung cihazları uygun fiyatlarla yeniden satışa sunuluyor.

samsung

Hayatımızın en önemli parçası haline gelmiş olan akıllı telefonlara her geçen gün yeni bir model ekleniyor. Bu nedenle kaliteli bir akıllı telefona sahip olmak için bütçenin sınırlarını biraz zorlamak gerekiyor. Herkesin en yeni model cihazlara sahip olmak istemesiyle 5 bin liraya kadar ulaşabilen telefon fiyatları, her bütçeye hitap edemiyor. Bunun yanı sıra kullanıcılar birçoğu da sadece iletişim kurmasına yardımcı olacak, çok özellikli bir telefonla da yetinmenin mümkün olduğunu düşünüyor.

Hem ekonomik olsun, hem de son model telefonum olsun diyenlerin tercihi ise ikinci el telefonlar oluyor. Bu yöntemle akıllı telefon sahibi olmak harcama açısından son derece cazip bir seçenek olarak görülüyor ancak, telefonun hasarlı ya da sorunlu gibi çıkması durumlarıyla karşılaşma riskini de göze almak gerekiyor. Hal böyle olunca ikinci el telefonun tamiri için de gereken masraf düşünüldüğünde hiç de hesaplı olmadığı anlaşılıyor.

samsung on5

Bu nedenle akıllı telefon markaları arasında en fazla tercih edilen markalardan biri olan Samsung, kullanıcılarına ekonomik, sorunsuz hatta garantili ve yeni modellere sahip olma imkânı sunuyor. İkinci el satışları ilk olarak Amerika’da oldukça kısa süre sonra başlayacağı biliniyor.

Sertifikalı Kullanılmış Samsung Galaxy Telefonlar, çalışır durumda olan ve kullanımı olumsuz yönde etkilemeyecek kusurlara sahip cihazları, 12 ay garantisiyle beraber kullanıcılarına sunmaya hazırlanıyor.

samsung galaxy

İkinci el akıllı telefon piyasası aslında büyük teknoloji mağazalarının bazılarında hem ülkemizde hem de dünya genelinde gerçekleştirilen bir hizmet. Ancak ilk defa bu konuda Samsung gibi bir dünya devi başrolü üstleniyor. Bu hizmet sayesinde Galaxy model cihazların sıfır fiyatından 150-200 dolar indirimli fiyatlarla satın alınabiliyor.

Bu durum zaten bugüne kadar Samsung markalı ürünlerin Outlet mağazalarda çok ucuza alınması nedeniyle birtakım soru işaretlerine neden oldu. Genellikle mağazalardaki satış stratejilerine göre elektronik cihazların hemen hepsi teşhir ürünlerini indirimli fiyatlarla sunuluyor. Ancak açıklamalara göre, şu ana kadar bunun gibi bir oluşumda genel merkez tarafından direk olarak açılan bir mağaza bulunmadığı söyleniyor. Bahsi geçen ikinci el Samsung akıllı telefonlar internet üzerinden satışa sunulacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.