Asus Live Renkli Tasarımıyla Geliyor!

Geçtiğimiz yıllarda akıllı telefon pazarına giren Asus markası, büyük satış patlamaları yaptı ancak birçok eksiğiyle gündeme geldi. Bu nedenle sürekli kendini geliştirmeye ve çıkardığı her telefonda eksiklerini kapatmaya çalışan Asus, telefonları ile orta bütçeye hitap eden telefonlar üretti ve son olarak Asus Live modeli ile ZenFone serisinin ardından renk kattı.
Asus Live 2Bir bilgisayar markası olarak piyasada varlığını sürdüren Asus akıllı telefon sektörüne yakın zamanda giriş yaptı. Uygun fiyatı ve bir akıllı telefondan beklenen her eylemi rahatlıkla yerine getirmesi sayesinde adını kolayca duyurmayı başaran Asus ZenFone serisi en yeni üyesi ile renklendi. ZenFone serisi yerine renkli tasarımıyla piyasada yer alacak Asus Live, farklı renk seçenekleri ile kullanıcılarına sunuldu. İlk tanıtımı Brezilya’da yapılan ve kısa süre içerisinde bulunduğu ülke pazarlarına da sunulacağı bildirilen Asus Live modeli, görenler için büyük beğeni topladı. Uygun fiyatı sayesinde her bütçeye uygun bir telefon olması, daha büyük bir kullanıcı kitlesine hitap etmeyi ve kullanımını yaygınlaştırmayı başardı.
asus liveAsus Live 140 gram ağırlığında ve 9.98 milimetre çerçeve kalınlığına sahip olarak daha güçlü bir tasarım ile piyasada yer alacak. Asus Live aynı zamanda HD çözünürlüklü 5 inç boyutunda IPS ekrana, MediaTek MT6580 işlemciye, dört çekirdekli 1.3GHz frekans hıza, 2070 mAh pil kapasitesi, 2GB ön, 16GB arka kamera, 16 GB depolama alanı ve 2GB Ram özelliklerine sahip. Bunun yanı sıra hafıza problemini ortadan kaldıran özellikler olarak yedekleme ve saklama alanı için microSD kart desteği ve 100GB kapasitesinde ücretsiz Google Drive kullanımı sunmakta. Asus Live dezavantajı sadece Nisan’da kullanıma geçmesi beklenen 4.5 G desteğine sahip olmaması. Asus markasının aileye yeni katılacak Live piyasa fiyatı için ön görülen fiyat ise 210$ olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.