Knight Online Efsanesi Geri Dönüyor!

Merve Öziş

14.01.2016 Oyun

10 yıldan daha fazla bir süredir bizlerle olan MMORPG oyunu Knight Online efsanesi, Stream’deki yerini almak için hazırlık içerisinde. İşte Steam ile birlikte gelecek yenilikler!

knight-online-probot-6767

Bir kuşağın gece gündüz gözünü kırpmadan oynadığı MMORPG oyunu Knight Online, çok yakında Stream’deki yerini alacak. Son birkaç aydır bu durum hakkında söylentiler mevcuttu ve efsanevi oyun çok yakında bizlerle olacak. NTTGame’in yayıncılığını üstlenmiş olduğu Knight Online’ın elbette eski günlerine dönüp dönemeyeceği büyük bir merak konusu.

Eski oyun günlerini tekrar yaşamak isteyenler için büyük bir müjde olan bu haber, birçok kişinin yüzünü şimdiden güldürmeyi başardı. Knight Online efsanesi Steam üzerinden oynanabilecek ve Steam’in sunucuları da şu anki sunucularından tamamen bağımsız olacak. Bu da yepyeni sunucularla temiz bir başlangıç yapma anlamına geliyor.

knight-dd8

26 Ocak 2016 Pazartesi gününde saat tam 12:00’da Knight Online Steam üzerinden resmi bir şekilde yayınlanmaya başlayacak. Birçok oyun sever şimdiden bu tarih için gün saymaya başladı bile. Elbette böyle efsanevi bir oyunun geri dönüşünün ses getirmemesi mümkün değildi ve Knight Online da kendine yaraşır bir geri dönüş yapıyor. Sizler de yemeyi içmeyi bile unutarak bu oyunu oynadığınız günlere dönmek ve anılarınızı yeniden canlandırmak için çok yakında oyuna tekrar ve yepyeni bir şekilde dahil olabilirsiniz. Steam hesabınızda Knight Online oyununu istek listenize eklemeyi de kesinlikle es geçmeyin.

Knight Online Efsanesi Geri Dönüyor! Hakkında Yapılmış Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Bunlar Çok Okundu!
Apple TV İçin, İlk Yerli Oyun Lumino Yayımlandı

Apple TV İçin, İlk Yerli Oyun Lumino Yayımlandı

5 sene önce Oğuzhan paylaştı
Super Mario Severlere Yeni Müjde!

Super Mario Severlere Yeni Müjde!

5 sene önce Merve paylaştı
Far Cry Primal’in tanıtım videosu yayımlandı

Far Cry Primal’in tanıtım videosu yayımlandı

5 sene önce Oğuzhan paylaştı