2017 Chevrolet Colorado ZR2 Hakkında Bilmek İsteyeceğiniz 5 Şey

2017 Chevrolet Colorado ZR2Yeni 2017 Chevrolet Colorado ZR2, Toyota Tacoma TRD Pro’nun 2015 model olarak sahneye çıkmasıyla birlikte tüm arazide hakimiyetin ilk meşru meydan okuyucusudur . Geçmişte, Nissan Frontier PRO-4X ve Colorado Z71, her biri kaldırım kaybolduktan sonra orta büyüklükte bir pikapta mümkün olanın ötesine geçtiler; daha mütevazı Tacoma TRD Off-Road’a TRD ile rakip olduklarını gördüler.

Colorado ZR2 hakkında bilmeniz gereken bu 5 şeyi gözden geçirin ve Toyota’nın güçlü satış orta boy hayretini seçmekten sizi rahatsız edecek kadar olup olmadığını kontrol edin.

1. Evet, Gerçekten Sen Atlayabilirsin!

2017 Chevrolet Colorado ZR2

Doğru ya da yanlış, birinci nesil Ford SVT Raptor, süspansiyon ya da çerçeveye önemli değişiklikler yapmaya gerek duymadan atlayabileceğiniz – ve güvenli bir şekilde inebileceğiniz – bir fabrika pikapı fikrini romantikleştirmek için başka bir araçtan daha fazlasını yaptı 2017 Chevrolet Colorado ZR2, Aynı yüksek uçan tutum ve orta boy segmente doğru küçülterek, tam bir hızda çamurdan veya çalılık vurduğunuzda patlamak isteyen daha dolaşımlı bir iz toz alıcısı sunar.

2. Göründüğünden Daha Fazlası!

2017 Chevrolet Colorado ZR2

Chevrolet Colorado ZR2‘nin başarısının sırrı, büyük oranda altına oturan DSSV süspansiyon teknolojisidir. Dinamik süspansiyon makaralı supap şok (DSSV) emiciler, sönümleyicideki akışkan akışını kontrol altına almak için makaralı supaplarla değiştirirken Formula 1’in (ve Ford GT) multimaticini geliştirdi. Şok etkisini çok daha hassas bir şekilde ayarlama yeteneği ile Chevrolet, harici bir rezervuar tasarımı kullanırken bile, çeşitli yüzeylerde kontrol yapmaktan ödün vermeden mükemmel bir seyahat imkanı sağlıyor.

Çeşitli yarış serileri ve sokak hukuku hiperkaralarında kullanılmış olan teknoloji ve ZR2, şimdiye kadar off-road demografik amaçlanan ilk zamanı temsil ediyor. Geçen yılın sonbaharında DSSV üzerinde bu şokları o kadar özel yapan şey, geleneksel mono-tüp ve ikiz tüp göbek tabanlı tasarımlara kıyasla daha ayrıntılı bir şekilde incelendi.

3. Sürmesi Mükemmel Olacak!

2017 Chevrolet Colorado ZR2

Ne Tacoma TRD Pro, ne de daha önce bahsedilen Ford Raptor, özellikle ev ile iş arasında yolda herhangi bir eğri veya darbe varsa, asfaltın üstesinden gelmek için hoşnutluk duymuyorlar. Ancak Chevrolet Colorado ZR2 farklı bir hikaye. Zr2’nin sertçe yayılmış olan Colorado Z71’e karşı geriye dönük olarak sürülmesi – zaten Toyota’da bir gelişme – ZR2 kendisini daha uyumlu hale getiriyor; DSSV şokları ile daha yumuşak yay oranlarının bir yan etkisi olabilir. Kaldırımdaki pikaptan çok rahat bir SUV’u denemek gibi bir şey ve düz bir yüzle bu açıklamayı yapabilen birkaç off-road savaşçısından biri.

4. Dizel Gücü Alabilirsin

2017 Chevrolet Colorado ZR2

Chevrolet Colorado ZR2 için bir başka özel, dizel motor opsiyonunun eklenmesi, lüks segmentin (burada bir Land Rover showroomunda bulacaksınız) dışında başka hiçbir off-road aracı sunabileceği bir şey. ZR2’nin turbodizel değirmeni, 181 beygir gücü ve 369 lb-ft tork için iyi, ikinci de çok düşük, çekiş gücüyle 2.000 dev / dak. 22-mpg şehir ve 30 mpg karayolunun EPA yakıt verimliliği derecelendirmesi ile birleştirin ve sipariş saatinde ödeyeceğiniz fiyat primiyle bile turbodizel seçeneği cazip bir pakettir.

5. ZR2 Rekabetini Yakışır Fiyat

2017 Chevrolet Colorado ZR2

Fiyatdan bahseden Chevrolet Colorado ZR2 sizi ne kadar geri getirecek? ZR2, dört teker çekişli genişletilmiş kabin ve mürettebat kabini gövde stillerinde, 3.6 milyon litrelik V6 motoru bulunan ve 40.000 dolardan başlayan sormayı sağlayan bir döşeme seviyesi olarak konumlandırılmış. Turbo dizel motora bir adım atın ve ekstra 3.500 dolara bakarsınız, daha büyük taksi taksisi 2.6000 dolara eklenir.

En uygun fiyatlı Tacoma TRD Pro, 40.960 $ ‘ın üzerinde bir fiyatla çalışmasına rağmen, daha büyük bir çift taksi düzeneği sunuyor (genişletilmiş taksi modeli yok). Bu, Colorado ZR2’yi, daha büyük ve daha hızlı Ford F-150 Raptor gibi canavarların altında rahatça tutarken, Toyota rakibinin zirvesindeki yerini iyi belirliyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.