Facebook, Sayfalar İçin ‘Hızlı Mesaj’ Özelliğini Getiriyor!

Facebook, yakın zamanda sayfa yöneticilerinin işini kolaylaştıracak önemli bir özelliği getirmeye hazırlanıyor. Yeni özellik Hızlı Mesaj ile sayfa yönetici ve editörleri, gönderiye yorum yapanlara zahmetsiz mesaj gönderebilecek.

hızlı mesaj

Facebook, sayfa yöneticilerinin işini kolaylaştıracak ve kullanıcılar ile etkileşimi artıracak özelliğini  yabancı dil için kullanıma sundu. Şuan için Türkçe kullananlarda aktif olmasa da dil seçeneklerinden tercihinizi İngilizce olarak çevirdiğiniz takdirde kullanmanız mümkün hale geliyor.

Bu özelliğin gelmesi ile sayfa yönetici ve editörleri gönderiye yorum yapan kişiye hızlıca mesaj gönderebilecek. Normal şartlarda kullanıcı, sayfaya mesaj attığı takdirde iletişim sağlanabiliyordu. Bu özellik sayesinde hızlı şekilde iletişim kurarak etkileşim doğal olarak artmış olacak.

facebook-sayfa-mesaj

Yukarıdaki gibi, ilgili yorumun Beğen, Cevapla seçeneklerinin yanında Mesaj seçeneğiyle hızlı şekilde ulaşmak mümkün olacak.

facebook-sayfa-mesajMesaj gönderimi yaptıktan sonra sayfa adıyla gönderim yapılmış olacak. Mesajlarınızı normal sohbet penceresinde kontrol etmek de mümkün olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.