Logitech Flow ile Birden Fazla Bilgisayara Hükmedin!

Logitech Flow ile Birden Fazla Bilgisayara Hükmedin!Logitech‘ten çıkan farelerin ve klavyelerin oldukça düzenli bir akışına alışkındık, ancak günümüzde neredeyse tamamen yazılım üzerinde odaklanılıyor. On kişiden birinin birden fazla bilgisayarda çalıştıklarını gösteren kendi şirket içi araştırmasını gerekçe göstererek Logitech, Logitech Flow adında yeni bir yazılım başlattı. Bu yeni yazılım, bir kerede birden fazla bilgisayar üzerinde çalışma sürecini hızlandırmaya yardımcı olmak oluyor.

Bunu birkaç farklı şekilde yapıyor. İlk olarak (ve belki de en önemlisi) Logitech Flow, aynı fareyi üç farklı bilgisayarda kullanmanıza izin verecek. Bu tabii ki, masanızdaki aksesuar sayısını kesebileceğiniz ve bilgisayarlarınız arasında daha hızlı çalışabileceğiniz anlamına geliyor.

Tek bir fareyle birden fazla bilgisayarı kontrol etmenize izin vermek, Logitech Flow denkleminin bir parçası olsa da. Dosyaları, fotoğrafları ve metinleri bilgisayarlarınız arasında kolayca kopyalayıp yapıştırmak için Logitech Flow’u kullanabilirsiniz. Önceden en iyi çözüm, bu içeriği e-posta eklerinde göndermek veya Dropbox’a yüklemekti, ancak Logitech Flow bu dosyaları makineler arasında daha hızlı hareket ettirmenize izin verdi.

Logitech Flow’u piyasaya sürmek için Logitech, iki faresini Akış işlevselliği ile yeniden başlatıyor. Logitech MX Master ve MX Anywhere 2S günümüzde güncellemeler yapan farelerdir ancak Akış uyumluluğunun ötesinde bu yeni sürümlere eklenmektedir. Örneğin, 70 saatte başlanan bir pil ömrüyle birlikte 4.000 DPI’lık artan bir çözünürlük bekliyoruz.

Bu iki ötesinde daha fazla sayıda far, Logitech Flow ile uyumlu olacak – yukarıda gördüğünüz römork beşinin sonunda listeliyor. MX Master ve MX Anywhere 2S’ye ek olarak, M720 Triatlon, M590 Çok Aygıtlı Sessiz ve M585 Çoklu Aygıt‘ta bu işlevselliği bulabilirsiniz. Logitech Flow, Windows ve Mac’te Logitech OptionsTM yazılımı aracılığıyla ücretsiz olarak indirilebilecek.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.