Snapchat Gözlükleri Avrupa’da Piyasaya Çıktı

Snapchat Spectacles’ın ABD dışına çıkması biraz zaman alıyor, ancak bugün nihayet Avrupa’ya iniyorlar. Snapchat, erken saatlerde Euorpean tarafından Spectacles’ın piyasaya sürülmesini ve bazı bölgeler için çevrimiçi siparişlerin verilmesini açıkladı. Snapchat Gözlükleri Avrupa'da Piyasaya Çıktı

Gözlükler ABD’de ilk kez piyasaya çıktığında, sadece ülkenin başlıca metropol alanlarının etrafında noktalı sarı otomatlarla elde edilebiliyorlardı. Yaklaşık beş ay boyunca, bir çift almak için tek yol buydu. Ancak Şubat ayında Snapchat Gözlükleri çevrimiçi olarak sunulmaya başlamıştı .

Şüphesiz, AB’de olanlar için, Snapchat başlangıçtan itibaren Gözlük online olarak satıyor. Bu lansmanı gerçekleştiren İngiltere, Fransa, İspanya, İtalya, Avusturya, Almanya, İsviçre, İrlanda, Finlandiya, Hollanda, Norveç, Danimarka ve Belçika da dahil olmak üzere bir dizi bölge kapsanmaktadır. Nereden alışveriş yaptığınıza bağlı olarak, bir çift Gözlük sizi 149,99 € veya 129,99 £ tutarındaki fiyat etiketiyle satılıyor.

Öyle görünüyor ki, Snap’ın talebi karşılayacak kadar stokları var. Snap’ın web sitesinde, Spectacles’ın çevrimiçi olarak ilk kez piyasaya çıktığında ABD tüketicilerinin başa çıkması gereken gecikmelerle benzerlikler beklemesine karşın, Gözlükler 3-5 iş günü içinde AB müşterilerine teslim edildiğini söylüyor. Bu, İngiltere ve Norveç’ten Almanya ve Fransa’ya farklı bölgelerden sıçrarken doğrudur.

Gözlüklerinizi bizzat satın almak istiyorsanız, AB çevresinde birkaç ilde kurulan sarı otomatları bulabilirsiniz. Bugün başlayarak onları Londra, Paris, Berlin, Venedik ve Barselona’da görebilirsiniz. Otomat makineleri İngiltere’de, Fransa, Almanya, İtalya ve İspanya’da yaz boyunca dolaşacaktır, bu nedenle bu başlangıç ​​şehirlerinden başka bir yerdeyseniz gözünüzü açık tutun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.