Casper Nirvana C800 İncelemesi

Casper’ın en başarılı bilgisayarlarından bir tanesi olan Casper Nirvana C800 ayrıca güçlü grafik işlemcisi ile de dikkat çekiyor. İşte Nirvana C800 hakkındaki tüm detaylar!

casper-nirvana-c800

Hem günlük işlerinizi son derece rahat bir şekilde halledebileceğiniz hem de oldukça güçlü olan bir laptop istiyorsanız Casper sizler için mükemmel bir alternatif oluşturmuş durumda. Özellikle grafik kartı ile dikkat çekmeyi başaran Casper Nirvana C800 ile tüm bu olanaklara sahip olabilirsiniz. İşte bu bilgisayar hakkında merak edilen her şey.

Nirvana C8K.6500-B155P kod adıyla karşımıza çıkmış olan bu model ülkemizde 3300 ila 3400 TL arasında bir fiyat ile satışa çıkmış durumda. Üst düzey teknik özelliklere sahip olan Nirvana C800 rakiplerine nazaran daha uygun fiyatlı olması ile büyük avantaj sağlıyor.

Metal ve şık bir tasarıma sahip olan Casper Nirvana C800 bu özelliği ile de rakiplerine fark atmayı başarıyor. Son derece güçlü bir grafik kartına sahip olan model işlemci olarak 6. Nesil Intel Core i7 işlemci kullanıyor. Bu nedenle de üst düzey teknik özelliklere sahip.

15.6 inç boyutunda Full HD LED ekrana sahip olan Casper Nirvana C800, 2.290 kg ağırlığa ve 24.9 mm kalınlığa sahip. İşlemci tarafına bakacak olursak; cihaz 2.50 GHz saat hızında çalışabilen Intel Core i7 – 6500U işlemcisi kullanıyor ve aynı zamanda 16 GB RAM’e sahip. Bahsettiğimiz başarılı grafik işlemcisi ise NVIDIA GeForce GTX 950M. Ayrıca cihaz 128 GB SSD ve 1 TB HDD özelliklerine sahip ve kristal ses teknolojisini de barındırıyor.

Bu başarılı taşınabilir bilgisayar Windows 10 işletim sistemi ile geliyor ve gücünü de 2850 mAh büyüklüğündeki bataryasından alıyor. Kısacası bu cihazın taliplerini son derece güçlü ve dayanıklı özellikler bekliyor. Piyasaya oranla uygun fiyatlı olması ise bir diğer avantaj.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.