Türk Telekom’dan Xperia Z5 Kampanyası

Kısa süre içerisinde piyasaya veda edeceği belirtilen Xperia Z serisinin Z5 modeline hala sahip olmayanlar için bir fırsat sunuluyor. Türk Telekom ve Sony Mobile arasında yapılan anlaşma sonucunda, Sony Xperia Z5 modelini satın alan kişiler, Sony’nin kaliteli XB450AP kulaklığını ücretsiz olarak alabiliyor.

xperiaz5

Xperia Z5 modeli Sony Xperia Z serisinin son amiral gemisi olarak tanıtılmış ve piyasaya sunulmuştu. Türk Telekom firmasının yenileşme hareketinden sonra, daha fazla müşteri kitlesine hitap edebilmek için Sony ile anlaşma yaptı. Tüm elektronik ürünlerinde olduğu gibi kulaklıklarındaki yüksek kalitesiyle tanınan Sony’nin ekstra bass özellikli kulaklığı, Türk Telekom mağazalarından Sony Xperia Z5 modelini alan kullanıcılara ücretsiz olarak verilecek.

Sony Xperia Z serisi için yapılan resmi açıklamada artık bu serinin üretimine devam edilmeyeceği belirtilmişti. Bu nedenle Z serisine ait modelleri çeşitli kampanyalara dahil edip, promosyonlarla piyasadan bitirmeyi amaçlayan Sony, bu şekilde anlaşmalarla kısa sürede Z serisini tamamen kaldıracak.

xperia z5

Xperia Z serisi, bugüne kadar müşterileri için en iyi özelliklerle donatılmış ve onlara akıllı telefon konusunda en başarılı telefonlardan birini kullanmayı sağlamıştı. Ancak Sony markasına göre, artık bu serinin miadı doldu ve bu nedenle yoluna yeni model grubuyla devam etme kararı aldı. Sony Xperia Z5 modeli, iyileştirilen tasarımının yanı sıra, 23 MP’lik arka kamerası, 5.2 inç büyüklüğünde Full HD çözünürlüklü ekranı, 3 GB RAM, 32 GB dahili depolama hafızası ve parmak izi sensörü gibi oldukça kaliteli özelliklere sahip bir model. Şuan piyasadaki Türk Telekom kampanyasından da yararlanarak, hesaplı ve kaliteli bir telefon sahibi olmak mümkün oluyor.

sony xperia

Sony’nin piyasada var olacağı yeni model grubu ise Xperia X serisi olacak. Xperia X de yeni nesil donanım özellikleriyle oldukça kaliteli bir ürün olarak piyasada yer alacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.