Galaxy S10 Lite, Samsung’un İlk Makro Kamerasını İçeriyor

Photo credit should read JUNG YEON-JE/AFP via Getty Images)

Galaxy Note 10 Lite‘ın çıkması beklenirken, sürpriz şekilde ilginç donanımlar ile ortaya çıkan Galaxy S10 Lite’ın özellikleri.

JUNG YEON-JE/AFP via Getty Images)

Samsung Galaxy S10 Lite 2400 x 1080 piksel çözünürlükte çalışan ve bu nedenle 19.5: 9 formatındaki 6.7 inç SuperAMOLED ekrana sahip olacak. Ön kamera muhtemelen kasanın üst kenarının hemen altındaki ortadaki bir deliğe yerleştirilecektir. Avrupa’da satılan diğer Galaxy S10 modellerinden farklı olarak, Samsung görünüşe göre yeni model için Exynos SoC kullanmak istemiyor, çünkü Snapdragon çipi de bu ülkede kuruluyor. Genellikle bu ABD pazarı için ayrılmıştır. ,

Ek olarak, Samsung’un 128 GB dahili hafıza ile birleştirdiği olağanüstü bir sekiz gigabayt RAM var ve bu bizim tarafımızdan spekülasyon olan UFS bazında gerçekleştirilmektedir. Galaxy S10 Lite’ın belleğini genişletmek isteyen kullanıcıları için terabayt boyutunda microSD kart desteği sunması bekleniyor.

Daha Fazla ve Makro Kamera

Samsung, kameralara gelince titiz ve hatta S10 Lite’a ilkbaharda piyasaya sunulan Galaxy S10e modelinden daha fazla kamera sunuyor. Ana kamera olarak f / 2.0 diyafram açıklığına sahip 48 megapiksel sensör ve optik görüntü sabitleyici bulunuyor. Bu standart bir görüntü sabitleyici değil, Samsung’un tOIS olarak kısaltdığı tilt-OIS teknolojiye sahip.

Bu teknoloji, kamera sensörünün önündeki lens mevcut kapasitesi doğrultusundaki hareketlerine ek olarak farklı yönlerde birkaç derece eğilebilecek. 12 megapiksel çözünürlüğe ve f / 2.2 diyafram açıklığına sahip ultra geniş açılı bir kamera bulunurken, 5 megapiksel ve f / 2.4 diyafram açıklığına sahip bir makro kamera da kuruluyor. Öndeki ekran deliğine yerleştirilmiş kendi portreleriniz için kamera, f / 2.2 diyafram açıklığına sahip 32 megapiksel sunuyor.

Type C Destekli Hızlı Pil Desteği

Galaxy S10 Lite, USB Type C portu üzerinden 45 watt’a kadar Süper Hızlı Şarj 2.0 ile son derece hızlı bir şekilde şarj edilebilen 4500mAh pil ile donatıldı. Samsung Galaxy Lite S10 siyah, beyaz ve mavi renkte olacak ve 8,1 milimetrede nispeten ince olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.