Kılıftan Selfie Çubuğuna Dönüşen iPhone Kılıfı: Stikbox

Türkçe’mizde ‘özçekim’ olarak yer edinen Selfie; günümüzün vazgeçilmez çekim tekniklerinden. Selfie yapmayı sevenlerin ilgisini çekecek olan bu kılıfı aynı zamanda selfie çubuğu olarak da kullanabileceksiniz.

Alışılagelmiş sıradan selfie çubuklarının aksine son derece portatif bir tasarım ile karşımıza çıkan Stikbox ile hem telefonunuzu darbelerden koruyacak hemde selfie çubuğunuz daima yanınızda olacak. Ayrıca tasarımın sahibi olan Kickstarter, tüm bunların yanı sıra kılıfı stand olarak kullanmanıza da olanak sağlıyor.


Bu kılıf için 33 Bin Pound toplama hedefi koyulmuş ve daha 36 gün varken 12 Bin Pound toplamayı başaran Stikbox, yakın zamanda seri üretime geçerek iPhone kullanıcılarına sunulacak. Ülkemizde ilk olarak e-ticaret sitelerinde satılması hedeflenen kılıfın ilk tahminlere göre 180 TL gibi başlangıç fiyatından satılacağı söylentiler arasında yer alıyor.

19 Pound bağış yaparak sahip olabileceğiniz bu kılıfın renk seçenekleri ise: Siyah, Beyaz, Kırmızı, Mavi, Yeşil, Mor ve Pembe olarak üretilecek. iPhone 6 ve iPhone 6S ile uyumlu olacak bu kılıfa 19 pounda sahip olabiliyorken Plus sahipleri 29 Pound karşılığında bu kılıfa sahip olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.