Amacı Olmayan Grup(AOG), İzmir’de Hatıra Ormanı Oluşturacak

Amacı Olmayan Grup, bilinen kısa adıyla AOG yeni bir hatıra ormanı projesi başlatıyor. Birkaç yıl önce Gaziantep’e 7.097 adet fidan diken grup, bu kez İzmir Bademli’de Tema Vakfı ile hatıra ormanı oluşturacak. Herkesin katılabileceği etkinliğe dahil olmanın bedeli ise sadece 10 TL.

Türkiye’nin en ilginç oluşumlarından birisi olan AOG, reklam amacı gütmediği için birçok yardım kampanyasında adını görmedik. Fakat grup içerisinde yapılan yardımlar ile birçok başarıya ulaştığını söyleyebiliriz.

Geçtiğimiz yıllarda Gaziantep’te hayata geçirdikleri 7.097 fidandan oluşan hatıra ormanının bir benzerini İzmir Bademli’de yapacak. Gaziantep’ten çok daha fazla fidan ekmeyi hedefleyen grup Tema Vakfı iş birliğiyle gerçekleştirecek.

İsteyen Herkes Katılabilir

Amacı Olmayan Grup tarafından başlatılan ikinci hatıra ormanı projesine, dileyen herkes katılabiliyor. Üstelik projeye dahil olmak için yapılması gerekenler de oldukça basit. Bu bağlamda, TEMA’nın az sonra paylaşacağımız İş Bankası IBAN numarasına yapılacak 10 TL ve katlarındaki her bağış, projeye dahil olmak için yeterli.

Bağış yapmak için kullanacağınız bilgiler şu şekilde:

Alıcı: TEMA Vakfı
IBAN: TR56 0006 4000 0011 0351 2077 74
Açıklama: İsim soyisim ve AOG yazılmalıdır.

Proje kapsamında dikilecek her bir fidan için biçilen değer, 10 TL olarak belirlenmiştir. Yani sadece 10 TL’lik bağış yaptığınızda 1 fidan, 100 TL’lik bağış yaptığınızda ise 10 adet fidan dikilmesini sağlamış olacaksınız. Proje için belirlenmiş herhangi bir üst limit bulunmamaktadır.

Kampanya hakkında Amacı Olmayan Grup resmi paylaşımı buradadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.