Tunçmatik’ten, Apple Onaylı Powerbank!

Türkiye’de 46 yıldır enerji sektöründe hizmet veren Tunçmatik, Apple MFI onayını alarak ‘Powertube II Serisi’ Powerbank’ini duyurdu.

Her gün defalarca kullandığımız akıllı telefonlar, hayatı kolaylaştıracak uygulamaların çoğalmasıyla gün boyu elimizde durmaktan cebimize giremiyor. Akıllı cihazlarda yapılan her yenilik, ilk olması sebebiyle de düşük batarya tüketimi sağlayamıyor. Yapılan bu teknolojik yenilikler, üretici firmaların düşük kapasiteli batarya koymasıyla aktif kullanan kişilere yetmiyor ve sürekli şarj sorunu yaratıyor. Çözüm için ya bir aracınız olacak yada bulunduğunuz ortamda priz.

Böyle bir durumda ise Powerbank‘ler ihtiyaçlarımızı gidermeye fazlasıyla yardımcı oluyor. Türkiye’de enerji çözümleri üreterek bir çok işi kolaylaştıran Tunçmatik, bu sefer akıllı telefon kullanıcılarının yüzünü güldürüyor. Apple MFI onayını alarak üretimine başlanan Tunçmatik Powertube II serisi ile 3.000 ve 6.000 mAh’lık kapasitelere sahip iki farklı model sunuyor.

Powertube II, son derece şık ve kompakt bir tasarıma sahip olmasının yanı sıra aynı anda iki farklı cihazı şarj etmenize de olanak sağlıyor. Regülatörlerden esinlenerek akıllı ve hassas cihazların düşünülerek üretilen bu harici bataryalar; aşırı akım, yüksek – düşük voltaj, yüksek ısı ve kısa devre özellikleriyle de öne çıkıyor.

Ayrıca yine bir yenilik ile işleri kolaylaştıran Tunçmatik, kablo sorununu ortadan kaldırarak gövdenin sağına ve soluna yerleştirdiği esnek kablolar ile hem iki cihazı şarj edecek hem de kablo aramak zorunda kalmayacaksınız. Apple kullanıcılarının da bildiği üzere iPhone cihazlar, her kablo ile şarj edilmez. Kablolardan birisi Micro USB olmak üzere diğer tarafta iPhone 5 ve üzeri için kablo yer alıyor.

Son derece şık ve kullanışlı olan bu cihazın satış fiyatı net olarak bilinmemekle birlikte büyük teknoloji mağazalarında yakın zamanda satışa sunulacağı gelen bilgiler arasında.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.