Gmail’den Tüm E-postalar İçin Kapsamlı Hizmet: Gmailify

Google’ın sunduğu mail hizmeti olan Gmail, birçok farklı e-posta uzantılarının kendi uygulaması üzerinden kullanılmasına izin vermekteydi. Son yaptığı yenilikle bu özelliği bir adım ileriye taşıdı ve Gmailify isim uygulaması sayesinde, kullanıcıların tüm hesaplarını tek yerden yönetilebilmesini sağladı.

gmailify1

Günümüzde kullanılan birçok e-posta servisinden en fazla tercih edilenlerinden biri olan Gmail, gün geçtikçe kendini geliştirmekte. Zaten daha önce herhangi farklı bir e-mail uzantısıyla da Gmail uygulamasından giriş yapılmasına izin veren uygulama şimdi kullanıcıların kategorilere ayrılmış e-postaları görüntüleme, spam koruması ve bunun gibi sadece Gmail kullanıcılarının yararlanabildiği özelliklerden de yararlanabilecek. Bunun için Google’ın yeni servisi olan Gmailify hizmetinden faydalanılacak.

gmaill

 

Gmail uygulamasından farklı e-posta adresi ile giriş yapıp, spam koruması ya da maillerin kategorilere ayrılarak kolaylıkla incelenebilmesi özelliklerinden yararlanmak için önceden kullanıcıların e-posta adreslerini değiştirmeleri gerekmekteydi. Ancak Gmailify uygulaması sayesinde e-posta servisinin ne olduğu fark etmeden bu özelliklerden yararlanılabilecek. Bu durum diğer e-posta servislerini de harekete geçirdi ve müşteri kaybetmek istemeyen kullanıcıları için ek özellikleri geliştirmeye başladı. Bunlardan biri de Yahoo’nun e-posta uygulamasında rehber ve akıllı şifre özelliklerini Gmail kullanıcılarına da sunması olmuştu.

gmail

 

Bu uygulamadan faydalanmak için yapılması gereken ise son derece basit! Akıllı telefonların uygulama marketlerinden Gmail uygulamasını indirdikten sonra kullanıcının dilediği uzantılı e-postası ile giriş yapması gerekmekte. Daha sonraki işlem ise Gmailify’ı etkinleştirmek. Aynı zamanda Gmail bu uygulamadan memnun kalmayan kullanıcıların istedikleri zaman Gmailify sisteminden çıkış yapıp, bağlantıyı kaldırabilmekte, kullanıma devam etmek için yine sadece Gmail uygulamasından faydalanabilmekte.

Google Gmail e-posta servisi, sunduğu güçlü özellikleri ve kolay iletişim sağlaması sayesinde büyük kullanıcı kitlesine sahip olmuştu ve yeni uygulamanın amacı da bu kitleyi daha da büyütebilmek.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.