Marshmallow Güncellemesi Galaxy S6’larda Kendini Gösterdi

Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge kullanıcıları oldukça uzun bir süredir Marshmalow’u bekliyordu ve beklenen oldu. Android 6.0.1 Marshmallow Güncellemesi S6 ve S6 Edge telefonlarda kullanılmaya başladı.

s6-s6edge

Birkaç ay öncesinde Android güncellemesi alacak olan cihazlar Samsung tarafından açıklanmıştı. Ancak sonrasında derin bir sessizliğe bürünen firma bu anlamda kullanıcıları ciddi anlamda üzmüştü. Neyse ki bu tatsız durum son buldu ve güncellemeler gelmeye başladı.

Şu anda Samsung, Galaxy S6 ve S6 Edge modelleri için Android 6.0.1 Marshmallow güncellemesini Güney Kore’de dağıtmaya başladı. Şu anda bu güncelleme sadece iki model için kullanılabilir durumda ancak çok yakın bir zamanda Note 5 ve S6 Edge Plus sahipleri de Marshmallow’u kullanabilir hale gelecek.

samsung-galaxy-s6-edge-marshmallow-x9xedew

Yeni Marshmallow güncellemesinden bahsedecek olursak; bu güncelleme sayesinde Galaxy S6 ve S6 Edge modelleri çok daha akıcı ve sade bir ara yüze kavuşmuş durumda. Böylece cihazlar çok daha stabil bir hal aldı ve bunun yanı sıra farklı seçenekler de yeni güncelleme ile birlikte geldi.

Şu anda sadece Güney Kore’de dağıtıma başlamış olan Android 6.0.1 Marshmallow çok yakın zamanda yayılacak gibi görünüyor. Zira bugüne dek Samsung firması kullanıcılarını bu anlamda çok fazla bekletmeme hedefinde. Beklediğimizden daha kısa bir süre içerisinde bile güncelleme ülkemize de ulaşmış olacaktır. Samsung kullanıcılarının ne kadar sabırsız olduklarını tahmin edebiliyoruz.

1 yorum
  1. Kenan Uras diyor

    Geldi kardeşim Samsung Galaxy S6 Android 6.0.1 Marshmallow buradan model numarasına göre indirip yükleyebilirsin burada rom dosyaları ve nasıl yükleneceği var http://www.cepstar.net/samsung-galaxy-s6-f316.html?f=316

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.