40 Adet Üretilen Lamborghini Centenario’ların Hepsi Satıldı!

Cenevre’de devam etmekte olan otomobil fuarında tanıtımını yapan Lamborghini’nin yaptığı açıklamada sadece 40 adet üretilmiş olan Lamborghini Centenario isimli aracın hepsinin satıldığı belirtildi.

Lamborghini Centenario

Lüks araç üreticilerinden Lamborghini’nin sayılı olarak ürettiği Centenario modeli, Cenevre Otomobil Fuarı’nda tanıtımı yapılmış ve sınırlı olarak üretilen aracın tümü satılmış durumda. 1.9 milyon dolarlık bir değere sahip olan araç; 100 km/s hıza 2.8 saniyede ulaşıyor ve 770 beygirlik bir motora sahip.

1.520 kilo ağırlıktaki araç 1.97 kg/hp güç oranına sahip. Maksimum hız kapasitesi 350 km/s olan lüks otomobilde, 300 km/s hıza 23.5 saniyede ulaşılabiliyor.  100 km/s hızla giderken frene basıldığı takdirde 30 metre fren mesafesi oluşuyor.

Centenario’nun içerisinde Apple CarPlay destekli 10.1 inç’lik dokunmatik medya ekranı yer alıyor. Dış tasarımı kadar içi aksesuar ve tasarımıyla da dikkat çeken otomobilde iç kamera da yer alıyor. Tüm bunlar tek bir ekran üzerinden kontrol etmek de mümkün.

Lamborghini Centenario Lamborghini Centenario Lamborghini Centenario 08-lamborghini-centenario-geneva Lamborghini Centenario 04-lamborghini-centenario-geneva Lamborghini Centenario lamborghini centenario Lamborghini Centenario

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.