Akıllı Bileklik Withings Go’nun Şarjı 8 Ay Dayanıyor

Günden güne genişleyen giyilebilir teknoloji kategorisine bir de akıllı bileklik eklendi. Ancak Withings Go adlı bu bileklik, 8 aylık şarj özelliği ile diğer ürünler karşısında öne çıkmayı başarıyor.

withings-go-coyhyh

Fitness, koşu, yürüyüş, binicilik ve tırmanış gibi birçok sporla uğraşıyor olan kişiler, son zamanlarda teknolojinin de etkisi ile çok daha bilinçli durumda. Bunun yanı sıra kişiler uğruna emek harcayıp ter döktükleri bu aktiviteler hakkında tamamen bilgi sahibi olmak da istiyor. Bu hususta kullanıcıların istek ve ihtiyaçlarına yanıt vermek için birçok spor bilekliği mevcut ve bu bilekliklerin birçoğu hedeflenen amaç doğrultusunda hizmet veriyor.

Akıllı bilekliklerin sayesinde kat edilen mesafe, kalp atışı ve yakılan kalori oranı gibi kişi sağlığı hususunda hayati önem taşıyor olan bilgiler kişilere aktarılabiliyor. Bu aktarım da bilekliklerin sahip olduğu küçük bir ekran sayesinde gerçekleşiyor. Tüm bu bileklikler imkanlar dahilinde tercih ediliyor.

Withings-go-app-30

Bizim konumuz olan Withings Go ise bilindik akıllı spor bilekliklerinden bir özelliği ile ayrı tutuluyor. Belirtilen tüm özelliklere sahip olan bu bileklik, bir buton sayesinde işlev görebiliyor ve pil ömrü ile de dikkat çekiyor. Bilekliğin pil ömrü tam tamına 8 ay ve bu süreç içerisinde ürün şarj edilmeye ihtiyaç duymuyor. Ayrıca bu bileklik, fitness bilekliği olarak değil fitness butonu olarak betimleniyor. Bilekliğin işlev göstermesi için de Withing Health Me uygulamasının indirilmesi gerekiyor.

Pil ömrü sayesinde kullanıcıların şarj sorununu ortadan kaldıracak gibi görünen bu akıllı bileklik, sekiz ayın sonunda bir defa şarj edildiği takdirde tekrar 8 aylık bir pil ömrüne sahip oluyor ve kullanıcısına tamamen sorunsuz bir şekilde hizmet veriyor. Aynı zamanda bu teknoloji yüzücülere yönelik olarak planlanıyor. Projenin gerçekleşmesi durumunda yüzücüler için üretilen bileklik, suyun içerisinde de işlev gösterebilecek. Bu projenin de gelecek beş ay içerisinde satışa hazır olacağı söyleniyor. Bahsi geçen fitness butonunun fiyatının da 50 ila 70 Euro arasında değişeceği söylentileri mevcut.

withings-go-8777j

Withings Go bilekliği sayesinde sizler de her zamankinden çok daha etkili şekilde spor yapabilir ve vücudunuzun değerlerini çok daha net olarak görebilirsiniz. Üstelik 8 ay boyunca şarj gereksinimi de duymayacaksınız!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.