Uyku Düzeninizi İyileştirecek Devrim Gibi Buluş: Juvo

Uyku düzeni, günlük hayatta sağlık ve düzeni etkileyen en önemli unsurdur. Bu düzeni kuramayan kişilerin artık endişe etmesine gerek yok. Juvo ile uyku kalitesini ve düzenini takip etmek son derece kolay.

İnsanlar günlük hayatlarında birçok şeyle ilgilenmek zorunda kalabilir ve bu nedenle de uyku düzeninin bozulması muhtemeldir. Ancak bu düzeni alt üst eden en önemli etken ise şüphesiz ki teknolojidir. Teknolojinin gelişmesi ile artık insanlar elektronik cihazlara bağlı olarak yaşamaktadır ve bu da uyku saatlerinin minimuma inmesi anlamına gelmektedir. Ancak her ne sebepten olursa olsun uykusuzluktan şikayetçi olan kişiler için Juvo ile uykusuz ve yorgun geçen günler geride kalıyor.

Juvo sayesinde uykunun izlenmesi ve düzene sokulması son derece kolay bir iş haline geliyor. Cihazın içerisinde yer alan sensörler sayesinde değerlerin gerçek zamanlı ölçülmesi ve WiFi ile bağlı mobil cihaza bu değerlerin yansıtılabilmesi kısa bir sürede gerçekleşiyor. Yani kısacası, Juvo sayesinde odanızı kendiniz için bir uyku asistanına dönüştürmek ve uyku düzenini ayarlamak mümkün.

Fiber optik şerit sayesinde uyku döngüsünü ölçebiliyor olan ürün, patenti önceden alınmış olan bir sensör ile beraber kolay bir şekilde her tip yatağın altında kullanılabiliyor. Bu cihaz ile yapılabilecek şeyler arasında öncelikle uykunun hangi aşamalarında rahatsız olunduğunu görmek bulunuyor. Bunun yanı sıra yeterli oksijen alınıp alınmadığına bakmak ve uyku sırasında kalbin atış hızı hususunda bilgi edinmek de mümkün. Ancak birçok uyku sever için müjde olacak haber ise şüphesiz ki bu cihazın alarm ile en doğru zamanda uyanmayı sağlaması olacaktır. Optimal uyku sıcaklığını bulmak da Juvo’nun işlevleri arasında.

Güzel bir uykuya yardımcı olan şeyler ısı, ses ve ışıktır. Juvo yardımı ile uyku düzeni sağlamada önemli bir etken ulan beyaz gürültüyü dinlemek ve uykunun en hafif olduğu zamanda uyanmak mümkün. Juvo’nun verilerini belirlemek için basit bir şekilde sensör şeritlerini yatacağınız yere sererek üzerinde uyuyabilirsiniz. Böylece bütün değerlerinizi gerçek zamanlı şekilde mobil cihazınıza gönderiliyor. İşte uyku düzeni ayarlaması için yapmanız gereken şeyler bu kadar kolay.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.