LG Stylus 2 Plus Resmi Olarak Tanıtıldı

LG Stylus serisi telefonların üretimi tüm hızıyla devam ediyor. Serinin en yeni modeli LG Stylus 2 Plus ise önemli bir donanım yükseltmesi ile karşımıza çıktı. İşte bu yeni akıllı telefon hakkındaki tüm detaylar!

lg stylus 2 plus

Şubat ayında gerçekleşmiş olan Mobil Dünya Kongresi kapsamında Stylus 2 adı verilen telefon LG tarafından tüketicilerin beğenisine sunulmuştu. LG yine durmak bilmedi ve bu kez de LG Stylus 2 Plus modeli ile kullanıcıların karşısına çıktı. Bu kez LG kullanıcılarını daha fazla memnun edecek gibi görünüyor.

Stylus 2 Plus’a geçerken LG son derece göze çarpan bir donanım yükseltmesi yapmış durumda. Cihazın ekran boyutu 5.7 inç iken ayrıca bu ekran IPS tabanlı ve Full HD çözünürlüklü olarak üretilmiş. Stylus 2 modelinde dört çekirdekli Snapdragon 410 işlemcisi kullanılmıştı ancak Plus modelinde sekiz çekirdekli Snapdragon 430’a geçiş yapılmış.

LG Stylus 2 Plus gelişmiş özellikleri ile dikkat çekiyor

Cihazın bellek birimine göz atacak olursak bu noktada da son derece ciddi bir performans artışının olduğunu görmek mümkün. Stylus 2 modelinde 1.5 ya da 2 GB RAM ile 16 GB depolama alanı mevcutken LG Stylus 2 Plus modelinde 3 GB RAM ve 32 GB depolama alanına yer vermiş durumda.

lg stylus 2 plus

Bunların yanı sıra cihazda 3000 mAh kapasiteli bir pil yer alıyor. Android 6.0.1 Marshmallow işletim sistemi ile karşımıza çıkan cihaz arka tarafında 16 megapiksel ön tarafında ise 8 megapiksel çözünürlüğünde bir kamera bulunduruyor. Ayrıca 4.5G LTE ve çift SIM kart desteği de cihazın dikkat çeken yanları arasında.

Cihaza eşlik edecek olan kalemin yeteneklerini hatırlayacak olursak; bu yetenekler Stylus 2 modelinde oldukça gelişmiş düzeydeydi. Şimdi ise kalem nano kaplamalı şekilde olacak ve yuvasından çıkarıldığında da Pop Scanner ve Pop Memo gibi özelliklere anında erişim sağlayabilecek.

Önümüzdeki haziran ayı içerisinde raflardaki yerini alması planlanan LG Stylus 2 Plus şimdiden dikkatleri üzerine toplamış durumda. Gelişmiş özellikleri ile kendine hayran bırakan bu cihazın fiyatı ise 340 dolar olacak. Bakalım kullanıcıların LG’nin bu yeni bombası hakkındaki fikirleri ne olacak?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.