Spotify Yeniliklerine Video Özelliği Eklendi!

Akıllı cihazlardan müzik dinleme için kullanılan Spotify, dijital müzik hizmetlerinin en fazla tercih edileni olarak büyük ilgi toplamıştı. Günden güne müzik keyfini daha kaliteli hale getiren Spotify yenilikleri şimdi de video özelliği ile gündeme geldi.
spotifySpotify, dijital müzik platformları arasında uygulama marketlerinde rakiplerine fark atarak yer alıyor. Ücretsiz sürümden yararlanmak isteyen kullanıcılar, 6 ay boyunca kullanabilecekleri bir deneme sürümüne sahip oluyor. Önceleri 6 ayın ardından sadece 2.5 saat müzik dinleme imkanı sunarken, daha sonra yoğun taleple karşılaşarak bu kısıtlamadan vazgeçerek kullanıcılarının sınırsız müzik keyfi yaşamasını sağlıyor. Yasal bir müzik platformu olarak hizmet sunan Spotify, oldukça büyük bir şarkı veri tabanı, mobil ya da bilgisayar kullanımında kolay anlaşılır ara yüzü, çevrimdışı müzik dinleme hizmeti gibi özelliklere sahip olması nedeniyle diğer müzik platformlarından daha yüksek kalitede hizmet sunuyor. Sektördeki liderliğini kaybetmemek için de bu kaliteli hizmetlerini kısa sürelerde güncellemeler ile geliştirip, daha fazla ilgi görmeyi başarıyor.

Kullanıcılarının uzun zamandır merakla beklediği video özelliği, sonunda kullanıma hazır! Çevrimiçi müzik dinlemeyi sağlayan en beğenilen müzik platformu Spotify, yüksek rekabetli sektöründe listenin başında yer alıyor. Bu nedenle
kendini her zaman yenileyen ve geliştiren, bu sayede de kullanıcılarının beğenisini toplamayı başaran programın güncellemeleri, kısa aralıklar ile akıllı cihazlara ekleniyor. Sadece birkaç gün öncesinde video özelliğinin var olabilme ihtimali duyurulmuşken, artık aktif hale getirildi. Spotify video izleme özelliği sayesinde, kullanıcılar artık ESPN, MTV, Comedy Central, Slate, Vice News gibi bir çok kanalın yayınına ulaşabilecek.

spotify2Spotify’ın video özelliğini kullanabilmek için sadece Gözat bölümünden Gösteriler kısmını incelemek yeterli oluyor. Bu özelliği deneyen kullanıcılar video izleyebildikleri için son derece olumlu geri dönüşler yapıyor. İnternetteki forum siteleri ya da Spotify’ın kendi sitesinde de bu konuda anketler mevcut bulunuyor ve kullanıcıların ilgisi ölçülüyor. Bu konu hakkındaki bir kötü haber ise henüz ülkemizde kullanıma açılmamış olması. Şu an için Spotify video izleme özelliği İngiltere, Almanya, Amerika ve İsveç için aktif durumda ve Türkiye için ne zaman aktif olacağı hakkında henüz bir açıklama bulunmuyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.