LG V34 Isai Beat Özellikleri

LG V20’nin daha küçük ekrana ve su geçirmeyen versiyonu olarak tanıtılan LG V34 Isai Beat özellikleri beğenilecek mi?

lg-v34-1

LG tarafından duyurulan yeni model, LG V20’ye kıyasla daha küçük bir tasarıma sahip. Büyük ekranlı telefonlardan hoşlanan kullanıcılar için LG V20 daha iyi bir seçenek olurken, bu modelin yüksek özelliklerini daha minimal bir cihazda bulmak isteyenler için LG V34 Isai Beat de doğru bir tercih olacağa benziyor.

Her telefon kullanıcısının büyük ekrandan hoşlanmayacağını düşünen LG markası, tasarımı daha kompakt hale getiren ancak kaliteli özelliklerden ödün vermeyen şekilde bir model tasarlamayı başarmış gibi duruyor. LG V20 modelinin hemen her donanım özelliğine sahip olan V34 Isai Beat modeli, aynı tasarım eğrilerinden oluşuyor. Metal yapısı ve ikincil ekranı da bu hususa dahil.

lg-v34-lg-v-20

LG V34 Isai Beat Donanım Özellikleri

Yeni modelde işletim sistemi olarak Android 7.0 Nougat kullanılıyor. Aynı zamanda Snapdragon yonga seti, 32 GB depolama hafızası ve 4 GB RAM, 3000 mAh kapasiteli batarya gibi özellikleri de bulunuyor. Çift kamera kurulumları bu telefonda yer alan diğer özelliklerden. LG V20 modelinden farklı olarak V34 modelinde ekran 5.7 inç yerine 5.2 inç büyüklüğe sahip. Yeni modelin V20’ye bir diğer üstünlüğü ise suya karşı dirençli olması!

İki model kıyaslandığında, IP67 sertifikalı toz ve su direnci ile LG’nin yeni modeli V34 Isai Beat bir adım öne geçmeyi başarıyor. Yeni modelin titanyum ve altın renk seçenekleriyle beraber Kasım ayında satışa sunulması bekleniyor. Ancak henüz hangi ülkelerde ne zaman satışa başlayacağı, ülkemize ne zaman giriş yapacağı ya da fiyat seçenekleri hakkında net bilgilere ulaşılabilmiş değil.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.