Yeni Asus Üyesi: Transformer Book T101

Akıllı telefon pazarında olduğu gibi bilgisayar pazarında da en beğenilen markalardan biri olan Asus, Transformer Book T101 modelini ürün hattına ekledi.

asus t101

Son zamanlarda bilgisayar markalarının sevdiği ve kullanıcılar tarafından da beğeni toplayan ikisi bir arada modeller ilgi odağı haline geldi. Hem dizüstü bilgisayar hem de tablet olarak kullanılabilen modeller fonksiyonel ve pratik olmaları nedeniyle günümüzde yüksek satış rekorlarına sahip ürünler arasında yer almakta. Bilgisayar ve akıllı telefon üretiminde önde gelen markalardan olan Asus’ un da aileye yeni katılan üyesi bu ikisi bir arada modellerden Transformer Book T101 adıyla karşımıza çıkmakta.

Kullanımı gün geçtikçe artan ikisi bir arada modellerden Asus markasının en yenisi olan Transformer Book T101 Fransa’da gerçekleştirilen bir etkinlik kapsamında tanıtıldı. Önceki modellerden olan T100 serisinin özelliklerini sürdüren Transformer Book T101 modeli, 360 derece dönebilen ekrana sahip olmasının yanına, kullanıcıya aynı zamanda ekranı ayırarak kullanım imkânı da sunmakta. Satışa çıkacak renk seçenekleri pembe, mavi ve gri olarak söylenen Transformer Book T101 son derece başarılı teknik özelliklere sahip.

asus 2

-1280 x 800 piksel çözünürlükte ve 10 inç büyüklükte ekran (400 nit parlaklığa erişilebilir, IPS tabanlı)

-Windows 10 işletim sistemi,

-1.44 GHz frekans hızında Intel Atom x5-Z8500 işlemci,

-2 GB bellek hafızası,

-64 GB / 128 GB dahili depolama hafızası,

-Intel HD grafik sistemi,

-USB 3.0, microSD kart ve microUSB girişi,

-wi-fi i802.11ac kablosuz bağlantı, Asus Transformer Book T 101’in teknik özellikleri.

Tanıtımda göze çarpan sunumu pembe renk seçeneği ile yapılan Transformer Book T101 son derece zarif ve kullanışlı bir model olarak göze çarpıyor. Ağustos ayı içerisinde satışa başlayacak olan Asus markasının en yeni modeli için şimdilik belirlenen Avrupa fiyatı 299 Dolar şeklinde.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.