Asus ZenFone 2 Laser Ön Satışta!

Akıllı telefon sektörüne iddialı bir giriş yapan ve stoklarını çok kısa sürede eriten satış oranlarına sahip olan Asus markası şimdi de ZenFone 2 modeli ile rafları süsleyecek. Asus ZenFone 2, 6 inçlik büyük ekranı ile aylar içerisinde piyasaya sürülecek.

Asus Zenfone 2

Asus markası, akıllı telefon üreticiliği konusunda son derece beğenilen bir kullanım ve uygun fiyat sunduğu için kullanıcıları tarafından yoğun ilgi görmüştü. Zaman içerisinde eksiklerini ve hatalarını da düzelterek piyasada oldukça iyi bir satış oranı ile yer alan Asus için şimdi ZenFone 2’yi tanıtma vakti. Asus ZenFone 2 Laser serisi içinde 6 inç büyüklüğünde yani en büyük ekrana sahip olması ve her zamanki gibi uygun fiyatı ile dikkat çeken bu model sadece 999 TL’ye her bütçeye hitap edecek türden.

asus zenfone kalıp

Asus ZenFone 2’nin bu kadar büyük bir ilgi ile beklenmesinin bir başka sebebi de sahip olduğu kameranın yüksek çözünürlüğe sahip olması. Bunun yanı sıra, bu modelde Qualcomm’un kaliteli işlemcilerinden biri olan ve son zamanlarda oldukça fazla bahsi geçen Snapdragon 615 işlemcisi ve grafik işlemcisi olarak Adreno 405 ve işletim sistemi olarak ise Android 5.0 Lollipop kullanılmakta. Asus ZenFone 2 Laser zarifliği ile de öne çıkarak 10.6 mm kalınlığa sahip ve sadece 190 gram ağırlığında.

asus zenfone 2 laser

Asus ZenFone 2 Laser’ın en iddialı özellikleri 13 Megapiksel kamerası ve 4 GB’lık RAM hafızası. Kamerası Super Resolution modu sayesinde 52 Megapiksel’e kadar yükseltilebilirken, lazer otofokus ve çift LED flaş ile desteklenmekte. 4 farklı renk seçeneği ile raflardaki yerini alacak olan Asus ZenFone 2 Laser modeli bugün itibariyle ön satışta!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.