Karşınızda Güneş Enerjisiyle Çalışan Karma Revero

Karma, Tesla’ya rakip olma yolunda hızlı bir şekilde ilerliyor. Güneş enerjisini yakıta çevirme kabiliyetine sahip olan Revero modeli de bu yolda büyük artı sağlayacak gibi görünüyor. Karşınızda güneş enerjisi ile çalışan Karma Revero!

karma-revero

Otomobil dünyasının son yıllardaki en önemli gündemi haline gelen hibrit otomobil sektörüne yepyeni bir güç daha eklenmiş durumda. 2007 yılından bu yana faaliyet gösteren Karma, ne yazık ki kötü gidişi ile dikkat çeken isimler arasında yer almıştı. İflasın eşiğine gelen ve Çinli yatırımcılar tarafından tekrar hayata döndürülen Karma, Revoro adlı yeni araba modelini de görücüye çıkarmayı planlıyor.

Karma Revero belirli bir kitleye hitap edecek

Spor çizgilere sahip olan sedan Revero tasarımı itibariyle de son derece heyecan verici bir görüntü sunuyor. Firma yetkilileri yaptığı açıklamada bu yeni modelin seri üretiminin yapılmayacağını ve kısıtlı bir müşteri kitlesine ulaşmayı hedeflediklerini söyledi. Bunun yanı sıra Karma Revero modeline ait özel üretimi firmanın farklı araba modellerinde de görmemiz mümkün hale gelecek.

Karma Revero 8 Eylül’de tanıtılacak

Karma Revero modelinin tanıtımı için işaret edilen tarih 8 Eylül. Bu tarihte bir lansman yapılacak ve aracın tüm özellikleri detaylı bir şekilde sunulacak. Hem güneş enerjisi ile çalışıyor olması hem de estetik anlamda kullanıcıları tatmin edecek olması Revero modelini daha dikkat çekici hale getiriyor. Bakalım bu spor araba kullanıcılardan tam not alabilecek mi?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.