Süper Bir Bilgisayar Ekranı Teknolojisi: Sure View

Laptop konusunda son derece başarılı çalışmalara imza atan ve en beğenilen markalardan olan HP, Sure View isimli ekran teknolojisiyle özellikle laptopu ile açık alanlarda çok fazla çalışan kişilerin beğenisini kazanacak.

bilgisayar sure view HP

Wi-fi bağlantılarının artık sınırlı kalmayıp hemen her yerde bulunması, internetle çalışmayı her yerde mümkün kıldı. Park, kafe, metro gibi her yerde kullanılabilen internet sayesinde bilgisayarlarla da açık havada çalışmak mümkün hale geldi. Açık havada bilgisayar kullanmaya mecbur kalındığında, en sıkıntılı durum üçüncü kişiler tarafından da yapılan işlemlerini görülebiliyor olması.

Bilgisayarlarla belki özel hayata dair bilgileri kontrol etmek, belki bütçe ayarlaması yapmak gibi işlemlerde, yani gizlilik gerektiren konularda da çalışmak gerektiğinde, açık havada olmanın can sıkıcılığını ortadan kaldırmak adına HP Sure View özelliğiyle meraklı gözlerin odağı haline gelmekten kullanıcıları kurtarıyor.

bilgisayar sure view

Bu teknoloji sayesinde yalnızca 90 derece ve bu dereceye yakın açılardan dizüstü bilgisayarların görülmesini mümkün oluyor. Peki ya bilgisayar kullanıcısı tek kişi değil ve çalışmaları birden fazla kişinin görmesi gerektiğinde nasıl bir yol izleniyor?

Bu ekran teknolojisini geliştirirken HP markası bunu da düşünerek, Sure View özelliğini çok yönlü kullanıma sunuyor. Yani ekranın başkaları tarafından da görüntülenmesini isteyen kullanıcılar, bu özelliği kolayca pasif hale getirebiliyor.

HP EliteBook 1040’da Sure View

bilgisayar HP

Bu özellikle tanışmak isteyen dizüstü bilgisayar kullanıcıları, HP’nin üst segment modellerinden biri olan EliteBook 1040 G3 modelini inceleyebilir. Bu modelde yer alan Sure View teknolojisi, kullanıcının gizlilik hakkını en iyi şekilde koruyor ve açık alanda güvenle çalışmasını sağlıyor. Yeni ekran teknolojisine ek olarak, bu model aynı zamanda gayet başarılı özelliklerle donatılmış.

Bu cihazı satın almayı düşünürseniz EliteBook 1040 G3 teknik özellikleri şu şekilde:

  • Nesil Intel Core i7 / i5 işlemci
  • 16 GB bellek,
  • 720 piksel web kamerası,
  • Windows 10 Pro işletim sistemi,
  • Parmak izi okuyucu,
  • LED arkadan aydınlatmalı dokunmatik ekran
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.