iPhone 7 Kılıfları Satışta!

Ünlü bir aksesuar markasının iPhone 7 ve iPhone 7 Plus için kılıf satışını başlatmış olması medyada büyük bir yankı uyandırdı. Bu kılıflar sayesinde telefonların da muhtemel tasarımları ortaya çıkmış oldu. İşte iPhone 7 kılıfları ile gelen ipuçları!

iphone-7

Tüm dünyanın büyük bir merakla beklediği iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modelleri, görünüşe göre Eylül ayına kadar gündemden düşmek bilmeyecek. Gün içerisinde yayınlanmış olan bazı haberlerde de telefonların renk seçeneklerinin büyük oranda belirlendiğini öğrenmiştik. Diğer modellerden farklı olarak bu seride uzay grisinin yer almayacağı ve onun yerine koyu mavi renk seçeneğinin geleceği iddialar arasında yer aldı.

Yaşanan son gelişme ise iPhone 7 serisi için kılıf satışlarının başlaması oldu. Ünlü bir aksesuar markası olan Mobile Fun, iPhone 7 ile iPhone 7 Plus için kılıf satışlarını resmi olarak başlattı. 7 ila 10.5 sterlinden satışa çıkarılmış olan iPhone 7 kılıfları her iki modelin de muhtemel tasarımlarına ilişkin olarak önemli ipuçları veriyor.

Görünüşe göre bugüne dek iPhone 7 ile ilgili ortaya atılan iddiaların büyük bir kısmı doğru çıkacak. iPhone 7, iPhone 6S’in tasarımını büyük oranda sürdürecek. Cihaz üzerinde kulaklık girişi yer almayacak ve lightning portunun her iki tarafında hoparlör çıkışları bulunacak. Cihazın arka kısmında ise daha büyük bir kamera sensörü yer alacak.

iPhone 7 Plus modeline göz atacak olursak; cihazda standart modelde yer almayan iki önemli özellik bulunacak. Bunlardan ilki de çift kamera modülü olacak. Son zamanların popüler donanımlarından bir tanesi olan çift arka kamera, 7 Plus modelinin ayırt edici özellikleri arasında yer alacak. Ancak şu anlık çift kameranın ne gibi hünerleri olacağını bilemiyoruz.

Bir diğer önemli özellik ise Smart Connector olacak. Apple’ın iPod Pro model tabletlerinde yer vermiş olduğu giriş iPhone 7 Plus modeline de eşlik edecek gibi görünüyor. Söz konusu bu giriş sayesinde de telefon ile birlikte harici klavye başta olmak üzerebirçok farklı aksesuarların kullanımı mümkün kılınacak.

iPhone 7 kılıfları sayesinde medyada dolanan iddiaların son derece tutarlı olduğunu da görmüş olduk. Bakalım Apple Eylül ayında bizlere sürpriz yapacak mı?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.