ShiftWear ile Dikkat Çeken Ayaklar

Akıllı telefon ile kontrol edilebilen ve tasarımı da isteğe göre şekillenebilen ilgi çekici Shiftwear ayakkabılar, İndiegogo üzerinde bağış yapılmasını bekliyor.

 

İnsanlar sık sık görünüş ya da tarzları için ayakkabı satın alıyor ve artık tüm bunları bir araya toplayan ShiftWear ayakkabıları ile ayakkabı seçimi çok daha kolay bir hale delmiş durumda. Bu Sneaker ayakkabılar ile birkaç saniye içerisinde istenen detay ve desenleri ayakkabıya yansıtmak mümkün.

Öncelikle Shiftwear modellerinde ayakkabının rahatlığı ve dayanıklılığı dikkat çekiyor. Bu modellerin tamamen su geçirmez olması kullanıcılara büyük bir avantaj sağlarken ayrıca ayakkabıların çamaşır makinesinde yıkanması da mümkün. Bunun yanı sıra, ayakkabı tabanının kevlar lif doku olması nedeni ile sert hava koşullarına dayanıklılık da üst düzeye çıkıyor. Peki, ShiftWear ayakkabılara istenen detaylar nasıl yansıtılıyor?

Ayakkabının içerisine yerleştirilmiş olan esnek elektronik kağıt ekran sayesinde istenen detay ve desenler ayakkabıya son derece kolay bir şekilde yansıyor. Bu yansıtma ise akıllı cep telefonları sayesinde yapılabiliyor. Bunun yanı sıra ürünün batarya ömrü yaklaşık 30 gün ve içerisinde yer alan esnek elektronik devreler sayesinde atılan her adımda ayakkabı şarj olabiliyor. Bunun yanı sıra isteğe bağlı olarak ayakkabıyı kablosuz şekilde şarj etmek de mümkün.

ShiftWear modelleri yüksek, orta ve düşük üst kenarlara sahip olan 3 farklı kategoride tasarlanmış durumda. Akıllı cep telefonu uygulaması ile yüksek çözünürlük kalitesinde görseller ayakkabıya yansıyabiliyor ve bu görseller sadece sabit olanlar ile sınırlı kalmıyor. İstek dahilinde ayakkabının üzerinde animasyon oynatmak bile mümkün. Ancak sabit görsellerde ayakkabı herhangi bir enerji harcamazken hareketli olanlarda enerji harcıyor.

Bu ayakkabı modellerine görsel yansıtmak için iOS, Android ve Windows Phone uyumlu bir uygulama kullanılıyor. Hazır görseller mobil marketten satın alınabilirken aynı zamanda kişilerin kendi tasarımlarını da oluşturması mümkün.

Merak ve sabırsızlıkla beklenen Shiftwear serisi, 2016 yılının ilk çeyreğinde prototip halinde sunulacak ve kış aylarında da tamamen piyasaya sürülecek. Ürün fiyatı hakkında birçok fiyat değerlendirilmesi yapılmış olsa şu anlık net bir bilgi yok.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.