Preo MyPower Kablosuz Şarj Özellikleri

Android ya da iOS cihazları kablosuz olarak şarj edebilme imkanı tanıyan Preo MyPower kablosuz şarj standı ve kablosuz şarj bandı son günlerin en çok dikkat çeken ürünleri arasında. İşte Preo MyPower’ın tüm özellikleri!

preo-mypower

Teknolojinin gelişmesi ile beraber kabloların kısıtlayıcı yapısından kurtuluyoruz ve yavaş yavaş da her elektronik cihazın kablosuz hale geldiği bir döneme adım atıyoruz. Elbette bu noktada akıllı cep telefonlarımızı kablosuz olarak şarj etmemize olanak tanıyan teknolojilerin hayatımızda son derece büyük bir yeri var.

Bu noktada piyasada kablosuz şarj desteği sağlayan birçok ürün olduğunu görmek mümkün. Ancak söz konusu ürünlerin de günden güne geliştiğini görüyoruz ve elimizdeki ürünlerin kolayca eskidiğine şahit oluyoruz. Preo MyPower da elimizdeki ürünleri eskitecek yeni nesil bir kablosuz şarj ünitesi. İşte bu ürün hakkındaki tüm detaylar!

Preo MyPower şarj bandı ve standının özellikleri

Bu ürün stand ve bant olmak üzere iki ayrı ürün olarak nitelendiriliyor ve ayrı ayrı satışa sunuluyor. Ancak kablosuz şarj özelliğinden faydalanmak adına iki ürünün birlikte kullanılması gerekiyor. Öncelikle şarj standından bahsedecek olursak; bir bardak altlığı boyutlarında olan bu cihaz microUSB bağlantı noktasından gücünü alıyor. Şarj istasyonunu da isterseniz bir şarj adaptörüne isterseniz de bilgisayarınıza bağlayabiliyorsunuz. Bağlantı gerçekleştiği takdirde ürünün LED ışıkları yanarak size geri bildirim geliyor.

Şarj bandından bahsedecek olursak da; Android ve iOS için iki farklı model mevcut. Lightning girişine sahip olan iOS uyumlu şarj bandı iPhone 5, 5S, 5C, SE, 6, 6 Plus, 6S ve 6S Plus modellerine uyum sağlıyor. Diğer şarj bandı ise microUSB girişine sahip olan birçok Android cihaz ile uyum sağlıyor. Kablosuz şarj özelliğinden faydalanmak için şarj bandını telefonunuza takarak şarj istasyonunun üzerine yerleştirmeniz yeterli.

Görünürde oldukça kullanışlı olan Preo MyPower, şimdiden dikkat çeken kablosuz ürünler arasında yer alıyor. Özellikle kablosuz şarj özelliğinin günümüzde ciddi anlamda tercih ediliyor olması bu ürünün daha da ön plana çıkmasını sağlıyor. Bakalım ürün satışları ve ürünü kullanan kullanıcılardan gelen yorumlar ne yönde olacak?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.