Xiaomi Akıllı Bisiklet Üretecek

Xiaomi ürün yelpazesine bu kez de bir akıllı bisiklet dahil etmek için hazırlık içerisinde. Bu akıllı bisiklete dair ilk görüntüler yayınlandı ve bu kez ürünün oldukça uygun fiyatlı olması bekleniyor. İşte detaylar!

xiaomi-akilli-bisiklet

Xiaomi teknoloji dünyasındaki yerini her geçen gün daha da güçlü bir hale getiriyor. Yaz döneminde ilk bilgisayar çözümünü kullanıcıları ile buluşturmak için hazırlanan Çinli teknoloji devi,sürpriz bir hamle ile akıllı bisiklet duyurusu yapacağını da bildirdi. Xiaomi’nin resmi Weibo hesabından yayınlanmış olan görseller akıllı bisiklete ilişkin birçok bilgi veriyor.

MIJIA markasının altında piyasaya sürülecek olan ürün, Çinli teknoloji devinin ikinci akıllı bisikleti olacak. Firma daha önce QiCycle R1 adında bir akıllı bisiklet duyurusu daha yapmıştı ancak ürünün 3000 dolarlık bir fiyat etiketine sahip olması, ürüne olan ilginin de son derece düşük kalmasına neden oldu.

Yayınlanan ilk görüntüler akıllı bisikletin genel görünümü hususunda pek fazla bilgi vermiyor. Bu görüntülerde bisikletin arka kısmında kırmızı bir LED lamba olduğu görülüyor ve bu detay da bisiklet üzerinde bir stop lambasının yer alacağını gösteriyor.

Bir başka görüntü ise akıllı bisiklette yer alacak olan bir bilgi ekranını işaret ediyor. Bu ekranda akıllı bisikletin hızını, şarj durumunu ve kat ettiği mesafe gibi detayları görmek mümkün olacak. Bunun yanı sıra bu akıllı bisiklet Bluetooth bağlantısı aracılığı ile akıllı cep telefonu ile eşleşebilecek ve ekranda gösterilen tüm bu detaylar telefonun ekranına yansıtılabilecek.

Xiaomi’nin yeni akıllı bisikleti 23 Haziran tarihinde düzenlenecek olan bir etkinlik kapsamında tanıtılacak. Diğer akıllı bisiklete göre bu modelin daha uygun fiyatlı olması bekleniyor ve bu da kullanıcılar için güzel bir haber.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.