Karşınızda Robotik Bavul Travelmate!

Aynı zamanda hem robot hem de bavul olan Travelmate, son günlerin dikkat çeken teknolojik ürünleri arasında yer alıyor. İşte bu robotik bavul hakkında dikkat çekici detaylar ve merak edilen diğer her şey!

robotik-bavul

Dünyanın ilk robotik bavulu olma özelliğini taşıyan Travelmate adlı bavul, bu özelliği nedeni ile son derece özel bir ürün olarak değerlendiriliyor. Otonom özellikleri sayesinde de tüm üreticiler bu ürünü bavul özelliklerine sahip olan bir robot olarak tanımlıyor. Travelmate, anlayacağınız üzere normal bir bavul değil. Bu robotik bavul sayesinde eşyalarınızı bir yerden diğerine taşırken ya da seyahat ederken bavul ile ilgilenme derdiniz de son bulmuş olacak.

Robotik bavul Travelmate size iyi bir yol arkadaşı olacak!

travelmate

Akıllı cep telefonu ile kontrol edilebilen bu bavul, kullanıcısının verdiği komutları harfiyen yerine getiriyor. Kullanıcıyı takip edebilirken aynı zamanda bunu çevredeki engel ya da objelerin farkına vararak yapıyor. Tüm bunlar son derece ilginç ve aynı zamanda dikkat çekici özellikler. Belki şu an için bu robotik bavul gerekli görülen bir ürün olmayabilir ancak ilerleyen dönemlerde son derece kullanışlı ve aranan bir ürün haline geleceğine de şüphe yok.

Indiegogo üzerinde bağış kampanyası açmış olan bu robotik bavulun en büyük dezavantajı ne yazık ki fiyatı. Zira ürün için talep edilen ücret kullanıcılar için biraz fazla gibi görünüyor. Travelmate adlı akıllı ve robotik bavula sahip olmak istiyorsanız ödemeniz gereken ücret 399 dolar. Peki, siz bu bavul için bu kadar parayı gözden çıkarabilir misiniz?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.