Samsung Galaxy S7, Basınca Duyarlı Ekran İle Gelebilir

samsung galaxy s7Samsung‘un 2016 yılında piyasaya sürmeyi hedeflediği Samsung Galaxy S7 modeli, firmaya yakınlığı ile bilinen WSJ’nin haberine göre basınca dayanaklı ekran ile çıkacağını belirtiyor.

Ayrıca ekranı dışında da hali hazırda LG ve Huawei’nin kullandığı USB Type-C port adındaki şarj bağlantısını da eklediğini belirtiyor.Bu özellik, kullanıcıların 30 dakika ya da daha kısa sürede telefonlarını bir gün boyunca kullanmalarına yetecek kadar şarj etmelerini olanak sağlayacak.

Samsung‘un yeni amiral cihazında daha önceleri basına sızan ‘all lens cover‘ kod adlı bir yenilik daha sunması beklentiler arasında. Düşük ışıkta çekim yapmayı kolaylaştıran bu özellik ile hem kameranın cihaz ile daha uyumlu ve doğal görünmesi bekleniyor. Bu yenilik Galaxy S7’ye takılabilecek harici lensler ile fotoğraf çekmeyi seven kullanıcıları için güzel bir haber.

Galaxy S7 ile birlikte daha önceki serilerinde piyasaya sürdüğü EDGE ve EDGE PLUs premium versiyonlarını da piyasaya süreceği de sızan haberler arasında. Şubat ayında Barselona’da düzenlenecek olan (MWC) Mobil Dünya Kongresi’nde gündemin konusu Galaxy S7 olması muhtemel.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.