iOS Gmail Yeni Yüzüyle Daha Hızlı!

Google, iOS için Gmail uygulamasını yeniledi. Tasarımdan performansa kadar birçok önemli iyileştirme içeren bu güncelleme ile iOS Gmail sürümü artık çok daha hızlı! İşte güncelleme hakkındaki tüm detaylar!

ios-gmail

Google, bu sabah yayınlamış olduğu güncelleme ile iOS için Gmail uygulamasını baştan aşağı yeniledi. Yeni tasarımı ile çok daha zarif bir görüntüye kavuşan iOS Gmail uygulaması, eski versiyonuna oranla çok daha iyi ve doğru çalışabilen bir uygulama halini aldı. Örnek verecek olursak; bir e-maili silmek ya da arşive taşımak içn yapılan e-maili kaydırma hareketi bundan böyle tıpkı Android cihazlardaki gibi pürüzsüz bir şekilde gerçekleşiyor.

iOS Gmail Undo Send özelliğine kavuştu

Yeni güncelleme ile Google tasarım ve performans iyileştimelerinin yanı sıra Undo Send adlı son derece önemli bir özelliği daha Gmail’e ekledi. Bu özellik yeni bir mail yolladığınız zaman ortaya çıkıyor ve size postanın kısa bir özetini sunuyor. Bu şekilde mailde bir hata varsa kolay bir şekilde düzeltebiliyor ve postayı gecikmeli olarak yollayabiliyorsunuz.

ios-gmail

Gmail’in masaüstü sürümünde de kullanılabilen bu özellik sayesinde herhangi bir mail 5, 10, 15, 20 ya da 30 saniye ertelenebiliyor. Gmail’in iOS sürümünde ise bu sürenin yalnızca 5 saniye olduğunu belirtelim. Tüm bunların yanı sıra uygulamanın yenilenen arama özelliği ile yazım önerilerine ve arama sonuçlarına çok daha hızlı bir şekilde ulaşmak mümkün.

iOS Gmail sürümünde belki de barınması gereken en önemli özellik olan birleşik gelen kutusu yayınlanan yeni güncelleme ile birlikte gelmedi. Birden fazla mail adresi kullanıyorsanız ne yazık ki her gelen kutusuna ayrı ayrı bakmak zorundasınız. Zira şu an için Google’ın bu yönde adım atmaya niyeti yok gibi görünüyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.