Messenger Güncellemesi Beğenilecek Mi?

Facebook kurulduğu ilk günden bu yana hala büyük bir taleple kullanıma devam eden, kullanıcı sayısını da her geçen gün artırmayı başaran bir uygulama olarak hayatımızı süslemekteydi. Getirdiği yenilikler ve gelişmeleri sayesinde daha kolay iletişim imkânı sunan Facebook son olarak Messenger uygulamasın kullanıma sunmuştu ve bu uygulamasını da görüntülü ve sesli aramalar ile de geliştirmişti. Şimdi gerçekleşecek Facebook Messenger güncellemesi yine değişiklerle gelecek!

facebookmessenger

Anlık mesajlaşma hizmetleri arasında Facebook Messenger en yaygın kullanılan uygulamalardan biri olmuştu. Önceleri kişinin isteğine bırakılan Messenger uygulaması, zaman içerisinde kullanımı zorunlu hale getirildi ve kolayca iletişim sağladığı için oldukça beğenildi. App Store ve Google Play Store’dan kolaylıkla ulaşılabilen Facebook Messenger uygulaması, bugüne kadar 1 milyardan fazla indirilmişti ve hala da indirilmeye devam etmekte.

Ücretsiz ve kısa mesajdan farksız gibi konuşup görüşme sağlayan uygulama, sadece kişinin Facebook arkadaşları için değil, telefon rehberindeki kişiler dâhil kullanılabilmekteydi. Kolayca grup sohbeti oluşturulabilen ve konuşma esnasında sohbet balonları sayesinde diğer programların kullanımını engellemeyen Messenger, daha birçok eylemin bir arada yapılmasını sağlayarak kullanışlı bir uygulama.

facebook-messenger

Şimdi Facebook Messenger uygulaması için söz konusu olan yeni güncellemesi sayesinde materyal tasarımı geçmesi oldu. Android 5.0 Lollipop işletim sisteminin kullanıma başlamasından sonra iyice yaygınlaşan materyal tasarım kullanımı artık Facebook Messenger uygulaması için kullanılmakta. App Store ve Google Play Store’dan yapılacak son güncelleme sayesinde yeni tasarıma geçmiş şekilde kullanıma devam edilebilecek.

Yeni messsenger güncellemesi notlarından da anlaşıldığı kadarıyla, materyal tasarıma geçiş haricinde herhangi bir yenilik ve geliştirme söz konusu değil. Uygulamanın bu güncelleme ardından beğenilip beğenilmeyeceği merak konusu ve güncelleme sonrası kullanıcılardan yapacakları oylama ile yeniliği derecelendirmeleri beklenmekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.