Jabra Sport Coach ile Keyifli Spor Saatleri

Spor tutkunları için yüksek kalitede ürün üretimi sağlayan Jabra markası, ülkemizde de kablosuz kulakları satışa sundu. Genellikle araba kullanırken telefon görüşmelerini daha sağlıklı şekilde yürütmek için kullanılan kablosuz kulaklıklar son zamanların en gözde giyilebilir teknoloji modası haline geldi. Bu alanda yaptığı yenilikçi çalışmalar ile dikkat çeken marka, üstün özellikli Jabra Sport Coach modelini piyasaya sürdü.

Giyilebilir teknoloji alanında yaptığı çalışmalar ile göz dolduran Jabra markası, bugüne kadar başarılı ürünlere imza atmış ve bu alandaki en yüksek kalitedeki ürünleri piyasaya sürmekteydi. Nihayet ülkemize de giriş yaparak, Sport Coach modeli ile kablosuz kulaklıklar arasında başarılı bir satış oranıyla dikkat çekmeyi başardı. Bu yeni kulaklığın en beğenilen özelliklerinden biri ise, salon egzersizleri ve kros antrenmanları için kullanılabilecek şekilde optimize edilmiş olması.

Bir kulaklıktan çok daha fazlası olmayı başaran Jabra Sport Coach kulaklığı, sahip olduğu bu özelliklerle dünyanın 1 numarası olma yolunda. Kişiselleştirilebilen özellikleri sayesinde kapalı alanda yapılan egzersizlerin planlanması, akıllı sesli antrenörü sayesinde kros antrenmanının planlanması, bunların analiz edilmesi ve izlenmesi gibi eylemlerin yapılmasını da sağlamakta. Yani, kablo sorunuyla uğraşmadan, sadece sporunuza odaklanıp, kulağınızdaki antrenör sayesinde ne yapıp yapmamanız gerektiğini öğrenebilirsiniz.

Jabra-Sport-Coach-7

Kullanıcıların en sevdikleri müzikleri Dolby kalitesiyle dinlerken, tekrarlanan ve zamana karşı yapılan egzersizleri yapmalarını sağlayan Sport Coach kulaklığı, motive edici müzikleri de ayarlayarak, spor performansını artırma konusunda da adeta bir uzman niteliğinde. Sesli antrenör sayesinde kullanıcılar egzersiz hareketlerini yeterli yaptıklarında ve doğru zamanlarda değerlendiriliyor ve egzersiz kütüphanesinde depolanıyor.

Bunlara da ek olarak, Jabra Sport Coach kapalı alanda olduğu gibi açık havada da en yüksek oksijen tüketimini ölçmeye yardımcı olmakta. Kros antrenmanları da aynı şekilde koşuya entegre edilebilmekte ve TrackFit hareket sensoru sayesinde atılan adımı, mesafeyi, tempoyu ve yakılan kalorileri başarılı bir şekilde ölçme özelliklerine de sahip. Bu gibi özelliklerin mevcut olduğu bir başka kablosuz kulaklıktan söz etmek pek mümkün değil ve bu nedenle de ülkemizde satışa sunulduğu fiyatı 599,90 TL şeklinde.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.